На Аргентину обрушився сильний снігопад

На Аргентину обрушився сильний снігопад

Фото: Скріншот Непогода в Аргентині

Сильний снігопад паралізував Аргентину, викликавши значні перебої в транспортній системі та ускладнивши життя багатьом жителям країни.

Аргентину накрив потужний снігопад, спричинивши значні перебої в життєдіяльності країни. Про це повідомляє Pagina12.

Сильні снігові опади призвели до паралічу транспортної системи а також до зупинки деяких виробничих підприємств.

Метеорологічні служби Аргентини повідомляють, що така погода є аномальною для цього періоду року і радять мешканцям бути обережними, уникати непотрібних поїздок та дотримуватися вказівок місцевих органів влади.

“Континентальна Патагонія потерпає від холоду, вітру та відсутності зв’язку. Снігова буря, що прийшла невчасно, призвела до аварій і відрізала десятки маршрутів, утворивши черги з 20 вантажівок і автобусів”, – йдеться у повідомленні.

Комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб розчистити дороги та відновити електропостачання в постраждалих районах. Водночас влада закликає громадян бути готовими до можливих перебоїв.

Місцеві жителі активно діляться фотографіями та відео засніжених пейзажів у соціальних мережах, що викликає велику цікавість і обговорення серед користувачів. Однак, незважаючи на мальовничість, снігопад приніс і чимало незручностей.

Раніше повідомлялося, що У Львові триває ліквідація наслідків негоди, яка в суботу, 22 червня, пронеслася над містом.

У Мецці через спеку загинули щонайменше 550 паломників – ЗМІ

Джерело