МЗС України засудило недружні заяви прем’єр-міністра Грузії

Міністерство закордонних справ України засуджує чергові заяви прем’єр-міністра Грузії Іраклія Кобахідзе та його перекручені оцінки подій в Україні.

Про це МЗС повідомило увечері 30 травня.

«Для України є неприйнятними та обурливими висловлювання глави Уряду Грузії щодо нашої держави, Революції Гідності, героїзму та боротьби українського народу за свободу та незалежність. Не Україна, яка захищається, а виключно Росія, яка віроломно напала на нашу землю, відповідальна за тисячі втрачених життів, руйнування українських міст і сіл. Показово, що в згаданій заяві грузинського посадовця слово «Росія» не пролунало жодного разу», — сказано в повідомленні МЗС.

Там зауважили, що прикро спостерігати послідовну та постійну деградацію політичних заяв прем’єра Грузії, які останнім часом вже важко відрізнити від заяв російського керівництва.

«Російська Федерація має бути покарана за всі злочини, скоєні в Україні, Грузії та інших країнах протягом останніх десятиліть. Закликаємо грузинських політиків утриматись від подібних заяв на адресу нашої країни, які вчергове повторюють російські наративи, та використання України у внутрішньополітичній боротьбі в Грузії», — заявило МЗС.

Та запевнило, що Україна буде продовжувати підтримувати суверенітет і територіальну цілісність Грузії та прагнення грузинського народу до миру, свободи, зміцнення власної державності та звʼязків з іншими вільними країнами світу.

Як повідомляла АрміяInform, Україна подякувала Новій Зеландії за підтримку.

 

Джерело