Коли хтось ігнорує Вас, найкраще, що Ви можете зробити — це відпустити людину

Адже десь там, в цьому величезному світі, вас неодмінно чекає той, хто буде готовий залишитися з вами до кінця ваших днів.

Не вимагайте від нього відповідей. Не намагайтеся поставити крапку у ваших стосунках. Не продовжуйте писати і дзвонити… Мовчання – це теж відповідь, інформує UkrMedia.

Найбільша проблема таких ситуацій – ви ніколи не можете бути повністю впевнені в тому, що вас ігнорують, поки не стало надто пізно.

Коли ви близько і тісно спілкуєтеся з якоюсь людиною, кілька тижнів або навіть місяців переписуєтесь з нею (а то й ходите на побачення), і вона раптово перестає відповідати на повідомлення й зникає з вашого горизонту, ви, як правило, припускаєте, що всьому цьому є якесь пояснення. Ви просто не можете подумати про неї погано. Ви зберігаєте спокій і вважаєте, що потрібно потерпіти.

Після двох-трьох днів мовчання і відсутності зв'язку у більшості з нас виникає спокуса зробити перший крок на шляху до його відновлення – просто так, на всяк випадок. Мало що, раптом у неї повний завал на роботі, і вона просто забула відповісти на ваше повідомлення. Раптом зламався комп'ютер, і вона досі не побачила ваших листів або ще щось інше.

Але у міру того, як дні мовчання перетворюються в тижні, два не прийнятих повідомлення і до вас мало-помалу починає доходити, що вас просто-напросто ігнорують. Так от… в цей момент не робіть звичайної помилки ігнорованих людей – не продовжуйте за ним ганятися. Не вимагайте від них відповідей. Не намагайтеся поставити крапку у ваших стосунках. Не продовжуйте писати та телефонувати в надії, що людина передумає і змінить своє ставлення до вас. Адже вона вже дала вам зрозуміти, що про вас думає, і які почуття відчуває. Відсутність відповіді – це теж відповідь. Мовчання означає, що ви людині просто нецікаві. Воно означає, що ви у неї далеко не на першому місці.

Якщо з особою дійсно відбувається щось погане, якщо вона досі відходить від наслідків нещасного випадку або втрати близького родича, дайте їй час і дозвольте зв'язатися з вами, коли прийде час. Якщо все це було помилкою і непорозумінням з вашого боку, вона сама рано чи пізно вам про це розповість. А якщо цього не сталося, то, швидше за все, вона ігнорує вас по своїй волі і усвідомлено.

Не біжіть за кимось, хто з радістю (або щонайменше, без будь-яких докорів совісті) покинув ваше життя. Не витрачайте ваш час на те, щоб гадати, чи ви образили її, і як можете все виправити. Тому що насправді ви ніяк не можете вплинути на відношення людини до вас. Деякі люди виявляються абсолютно нездатними побачити вашу внутрішню красу і потенціал, і ви в цьому не винні.

Коли вас починають ігнорувати, легко подумати, що проблема не в цій людину, а в вас самих. Ви можете вважати, що були недостатньо гарні. Або недостатньо розумні. Або недостатньо багаті. Або недостатньо відповідальні… Словом, цей список нескінченний. Але ви повинні пам'ятати про те, що ігнорування куди більше говорить про людину, яка уникає зв'язків, ніж про вас. Можливо, вона була просто не готова до серйозних стосунків. Можливо, вона весь цей час зустрічалася з кимось ще й зробила вибір не на вашу користь. Може, її налякав ваш інтелект або цілеспрямованість. Може, людина просто не відчула «іскорки» між вами.

Також цілком може бути, людина вирішила прощатися тому що знала про ваші серйозні очікуванні. Знала, що повідомивши про розставання, вона зробить вам дуже боляче, ви сприймете все не кращим чином, і їй не хотілося бачити ваші сльози.

В кінцевому підсумку неважливо, чому саме людина вирішила піти від вас. Важливо лише те, що ви повинні прийняти той факт, що її більше немає з вами поруч.

І навіть якщо коли-небудь в майбутньому вона повернеться до вас з повним оберемком вибачень і виправдань (навіть якщо вони будуть виглядати логічно і переконливо), двічі подумайте, перш ніж приймати її з розпростертими обіймами. Пам'ятаєте, як сильно особа вас образила і поранила. Пам'ятайте, з якою легкістю вона кинула вас тоді.

Джерело