КНДР тимчасово припинила відправляти сміття на територію Південної Кореї

КНДР тимчасово припинила відправляти сміття на територію Південної Кореї

Фото: Yonhap / Reuters У КНДР заявили, що тимчасово припинять запуск сміття на територію Південної Кореї

Північна Корея вперше відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям до Південної Кореї – вони падали у різних місцях по всій території країни.

Чиновники Північної Кореї заявили, що тимчасово припинять надсилати повітряними кулями до Південної Кореї сміття та екскременти. Про це у неділю, 2 червня, з посиланням на на північнокорейське агентство Korean Central News Agency, повідомляє AP.

“Ми тимчасово призупинимо акцію розкидання макулатури за кордон. Це пов’язано з тим, що наша акція є ретельним контрзаходом”, – зяавили у Пхеньяні.

Вони попередили, що готові знову відправити на південь за кордон повітряні кулі з лайном, якщо Сеул розішле будь-які антипівнічнокорейські листівки на північ.

“Ми дали південнокорейцям повною мірою відчути, наскільки огидно і трудомістко збирати розкидану макулатуру”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що Північна та Південна Корея використовують повітряні кулі у пропагандистських кампаніях ще з часів Корейської війни у ​​1950-х роках.

Крім пропагандистських листівок, активісти в Південній Кореї начиняли повітряні кулі, що запускалися в бік Півночі, грошима, забороненими в КНДР газетами і книгами і навіть Choco Pies – солодким печивом, також забороненим у Північній Кореї.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея запустила понад 150 повітряних куль зі сміттям та гноєм через міжкорейський кордон. 

У Білому домі очікують, що КНДР може розпочати бойові дії у жовтні

Джерело