Керував захопленням Харківщини: російському воєначальнику повідомлено про підозру

Ексначальнику штабу 11-го армійського корпусу балтійського флоту вмф рф за фактом ведення агресивних воєнних дій повідомлено про підозру.

Про це інформує Офіс Генпрокурора.

Підозрюваний, будучи командувачем угруповання військ зс рф «балаклея», брав безпосередню участь в організації захоплення Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів Харківської області.

«Командувач віддавав бойові накази і розпорядження на підготовку та здійснення широкомасштабного вторгнення на територію України підпорядкованих йому підрозділів», — йдеться в повідомленні.

російський воєначальник добре володів розвідувальними даними та географічними координатами, необхідними для ведення воєнних дій щодо об’єктів цивільної інфраструктури, керував воєнними діями і застосовував зброю. Його злочинні дії призвели до загибелі та поранення людей, руйнування та пошкоджень будівель, майна та інфраструктури.

У травні 2023 року він отримав військове звання «генерал-майор», а згодом був призначений командувачем 58-ї загальновійськової армії південного во зс рф, яка відповідала за Запорізький напрямок.

Як повідомляла АрміяInform, іще троє російських солдатів пішли під суд за катування цивільних.

Джерело