Канада оголосила про додаткові санкції проти росії

Під час Саміту G7 міністр закордонних справ Мелані Жолі оголосила про нові санкції Канади проти рф. До списку обмежень потрапили ВПК та низка російських ЗМІ.

Про це повідомляє уряд Канади.

Санкції стосуються фізичних та юридичних осіб, причетних до операцій з дезінформації та пропаганди. Вони також включають підприємства військово-промислового комплексу росії, які постачають ключові технології та електричні компоненти для підтримки військових зусиль росії.

Крім того, санкції націлені на організації, залучені в обхід санкцій, які полегшують доступ росії до санкційних товарів або доходів від нафти, проданої вище верхньої межі цін G7.

«Сьогоднішнє оголошення також містить заборону на експорт верстатів з числовим програмним керуванням, які росія може використовувати у виробництві зброї», — йдеться в повідомленні.

Запровадження санкцій також мають на меті порушити здатність росії вести незаконну війну шляхом обмеження доступу до компонентів, необхідних для військових зусиль росії, позбавляючи її доходів від фінансування незаконної війни, і підриваючи її операції з дезінформації. 

«Сьогоднішні нові санкції відображають наші давні зусилля перешкодити президенту путіну вести незаконну війну росії, включно з проведенням грубих кампаній з дезінформації», — заявила Мелані Жолі.

Як повідомляла АрміяInform, США ввели санкції проти 300 юридичних та фізичних осіб росії.

Джерело