Жіночі звички, які найбільше дратують чоловіків

Ваш партнер вам про це не розповість.

Попри те, що чоловік може пробачити багато чого своїй коханій, деякі речі даються для компромісу занадто важко. Психологи розповіли, на які жіночі звички чоловіки скаржаться найчастіше, інформує Ukr.Media.

Пристрасть до листування з будь-якого приводу

Якщо для жінки будь-яка форма спілкування може бути неймовірно комфортною, то представники сильної статі вважають за краще зводити онлайн спілкування до мінімуму, особливо якщо вони зайняті чимось іншим. Чоловік більше сконцентрований на процесі, яким займається. Коли його починають відволікати повідомленнями під час важливої справи, це викликає неймовірне роздратування.

Бажання ділитися всіма подіями з життя зі світом

Звісно, не йдеться про людей, які професійно займаються блогінгом. Але все ж, варто визнати, жінки набагато частіше за чоловіків заводять акаунти в соціальних мережах і активно діляться всім, що відбувається в їхньому житті, зі світом. Чоловікові ж хочеться провести з жінкою максимальну кількість часу, а не відволікатися на селфі та нескінченні фото навколишнього середовища.

Нескінченні запізнення

Погана звичка для будь-якої статі, але, як кажуть експерти, чоловіки особливо чутливо реагують на запізнення другої половинки. Психологи упевнені, що запізнення — певна установка і звичка, якої складно позбутися. Чоловіка завжди буде напружувати жінка, яка живе за принципом "мене можна і почекати".

Джерело