Індія візьме участь у Саміті миру – Моді

Індія візьме участь у Саміті миру - Моді

Фото: Getty Images Нарендра Моді поки не знає, чи буде особисто присутнім на саміті у Швейцарії

Індія братиме участь у всіх важливих самітах, які просувають порядок денний глобального миру, безпеки та розвитку, запевнив Нарендра Моді.

Індія візьме участь у Саміті миру в Швейцарії. Про це сказав прем’єр-міністр країни Нарендра Моді в інтерв’ю агентству PTI, оприлюдненому у понеділок, 20 травня.

“Індія братиме участь у всіх важливих самітах, які просувають порядок денний глобального миру, безпеки та розвитку”, – заявив Моді, посилаючись на запрошення взяти участь у зустрічі Групи семи та Саміті миру у Швейцарії.

За його словами, Індія “звучатиме як голос Глобального Півдня” на цих самітах, щоб формувати глобальний дискурс і просувати бачення розвитку, орієнтованого на людину, і процвітаючого та мирного світу.

“Рівень участі залежатиме від часу, логістики та паралельних зобов’язань”, – відповів Моді на запитання про те, чи буде він особисто присутній на двох багатосторонніх зустрічах.

Моді зазначив, що запрошення, надіслані Індії для участі в самітах, є визнанням її значущості та внеску в міжнародні справи: “Вони відображають активну участь у глобальних справах, яку ми здійснюємо відповідно до нашої філософії Vasudhaiva Kutumbakam (світ – це одна сім’я – ред.)”.

Нагадаємо, Саміт миру пройде 15-16 червня у Швейцарії. Україна сподівається участі 80-100 країн світу в цьому заході.

В Офісі президента вважають, що про участь Росії у першому Саміті миру не йтиметься, але існує ймовірність, що її представники будуть на другому саміті.

Джерело