ЄС планує ввести санкції проти проросійського актора Стівена Сігала – ЗМІ

ЄС планує ввести санкції проти проросійського актора Стівена Сігала - ЗМІ

Фото: Getty Images Стівен Сігал

Американець, відомий прихильністю до загарбницької політики РФ, був на “інавгурації” формального глави країни Володимира Путіна.

Європейський союз планує в межах нового пакета санкцій проти РФ ввести обмеження проти американського актора Стівена Сігала, відомого своїми симпатіями до російського диктатора Володимира Путіна. Про це повідомляє EUobserver.

Видання пише, що 14-й пакет санкцій проти Росії вдарить по особах, які поширювали пропаганду в ЄС і намагалися підкупити депутатів Європарламенту.

Персональні санкції планується запровадити проти Стівена Сігала, що був присутній на вчорашній “інавгурації” Путіна. Пропагандистський співак Ярослав Дронов, відомий під псевдонімом Shaman, теж може опинитися в цьому списку.

Представник ЄС повідомив виданню, що санкції щодо Сігала можна буде запровадити, якщо будуть вагомі юридичні докази того, що дії колишнього актора завдають шкоди Україні.

Стівен Сігал – свого часу відомий американський актор і продюсер. Тривалий час проживає в РФ і має громадянство цієї країни. Він відвідував окупований Крим ще в 2014 році і став членом політичної партії Справедлива Росія – За правду. У 2022 році відвідував тимчасово окуповану частину Донецької області та обіцяв зняти “правдивий” фільм про війну в Україні. Висловлював своє захоплення Путіним.

Shaman – російський виконавець пісень “Встанем”, “Я русский”. Став активно виступати на концертах перед російськими окупантами, які воюють проти України. Shaman був довіреною особою Путіна на “президентських виборах” у РФ.

Раніше  писав, що Євросоюз нині активно розробляє 14 пакет санкцій проти Росії.

ЄК надіслала країнам ЄС пропозиції 14 пакета санкцій проти РФ

Джерело