Яким спортом займатися, щоб перемогти целюліт

Позбутися від целюліту за допомогою спорту цілком реально.

Фізична активність — це основний засіб боротьби з зайвими відкладеннями жирового прошарку, інформує Ukr.Media.

Дуже багато жінок стикається з тим, що в них з'являється «апельсинова кірка» в проблемних місцях. Іноді, щоб від неї позбутися, вони йдуть на радикальні дії, наприклад, проводять дорогу процедуру — ліпосакцію. Звичайно, з її допомогою вдасться отримати хороший результат, вона швидко усуває структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, і ефективно підтягує все тіло. Однак, зберегти результат надовго не вийде — через деякий час все повертається на свої місця.

Саме з цієї причини фахівці рекомендують регулярно займатися спортом. Спорт дозволить усунути дистрофічні зміни, що відбуваються в підшкірно-жировій клітковині.

Спорт проти целюліту: який вид активності обрати?

Експерименти з різними дієтами можуть суттєво нашкодити організму. Якщо жінка не займається спортом і намагається з допомогою жорсткого обмеження в їжі позбутися целюліту, то це призведе до появи провисання і дряблої шкіри.

Незбалансоване і неправильне харчування, малоактивний спосіб життя, шкідливі звички — все це негативно позначається на стані тіла і призводить до утворення зайвих кілограмів в області сідниць, стегон, низу живота і рук. Не багато розуміють, що для закріплення позитивного результату і позбавлення від целюліту, важливо регулярно займатися фізичною активністю.

Бодіфлекс

Всім, у кого є целюліт, рекомендовано звернути увагу на такі заняття спортом, як бодіфлекс.

Це найдоступніший вид спорту, який сприяє усуненню целюліту. Він також ефективно підтягує м'язові тканини, які втратили еластичність і стали в'ялими.

Бодіфлекс складається з нескладних вправ, які в основному базуються на дихальній методиці та розтяжці. Під час заняття організм насичується додатковим киснем, який сприятливо впливає на спалювання жирової тканини. При всьому цьому регулярні заняття зменшують об'єми тіла, роблячи м'язи в проблемних зонах пружними і еластичними.

Ефективно усунути целюліт з допомогою дихальних вправ вийде навіть у тих, хто має слабкий м'язовий корсет, і тривалий час не займався ніякими фізичними вправами. Тривалість таких занять близько 15 хвилин в день. Для досягнення кращого результату важливо тренуватися щодня.

Каланетика

Каланетика є ще одним видом аеробного спорту, який допомагає в боротьбі з целюлітом. Ґрунтується на статичній гімнастиці, яка в процесі виконання вправ дозволяє пропрацювати всі групи м'язів.

За допомогою системи вправ вийде добитися такого ефекту:

  • значною мірою зменшити розмір стегон, сідниць, живота і маси тіла;
  • створити красиву поставу;
  • сформувати м'язовий рельєф;
  • поліпшити метаболізм в клітинах;
  • зміцнити глибокі шари м'язової тканини.

Вправи зазвичай розбиваються на певні групи, які призначені для конкретної ділянки тіла. Під час занять відбувається глибоке пропрацювання м'язової тканини, яка до цього не була задіяна в роботі.

Джерело