Яких правил варто дотримуватися, щоб подруга чоловіка не перетворилася на коханку

Запам'ятайте їх.

У чоловіка є подруга, з якою він постійно спілкується? Є кілька правил і порад, яких варто дотримуватися, щоб подруга за підсумком не перетворилася на коханку, інформує Ukr.Media.

Основи довіри

Довіра — фундамент будь-яких здорових стосунків. Постійна підозра може призвести до напруженості та конфліктів. Важливо вірити в чесність і вірність свого чоловіка.

Довіра зміцнює стосунки та зменшує ймовірність виникнення проблем. А якщо недовіра присутня, хіба варто про це прямо говорити?

Визначення допустимого

Важливо обговорити з чоловіком, які межі допустимі в його дружбі з подругою. Це може включати:

 • Обмеження за часом.
 • Неприпустимість особистих зустрічей.
 • Правила спілкування та багато іншого.
 • Чітко встановлені межі допоможуть уникнути непорозумінь і неприємних ситуацій. Важливо пам'ятати про те, що з усіма перерахованими правилами чоловік повинен сам погодитися.

  Знайомство з подругою чоловіка

  Також можна спробувати познайомитися з його подругою. Можливо, вона дуже хороша і з нею вийде налагодити тісний зв'язок.

  Це допоможе усунути підозри та створити більш довірливі стосунки. Звісно, таке знайомство може спричинити відвертий стрес.

  Та й не варто забувати про ситуації, коли деякі дружини готові проявляти агресію до подруги свого чоловіка. Проте встановлення довірливих і дружніх стосунків — це справді ефективний прийом, який варто спробувати.

  Впевненість у собі

  Важливо працювати над своєю самооцінкою та впевненістю в собі. Жінка, впевнена в собі, викликає більше поваги та довіри.

  Немає сенсу зациклюватися на тому, з ким підтримує спілкування чоловік. Краще створити умови, коли він боятиметься втратити свою жінку.

  Усе це може звучати ризиковано, але поки жінка не навчиться любити себе по-справжньому, вона перебуватиме в зоні ризику.

  Чесна розмова

  Іноді потрібно просто говорити зі своїм чоловіком і пояснити йому позицію. Можливо, він просто не розуміє, які проблеми можуть виникнути через таку дружбу.

  Якщо чоловік розумітиме наслідки чи емоції своєї обраниці, його поведінка зміниться.

  Як показує практика, чесного спілкування в більшості випадків достатньо, щоб досягти порозуміння.

  Джерело