Яких жінок не варто брати у дружини: стародавнє китайське прислів’я, адресоване чоловікам

Те, що люди змінюються – це ілюзія та помилка.

Може змінюватися клімат, влада та цифрові технології, а люди залишаються колишніми, як і 1000 років тому, інформує Ukr.Media.

Добрими та злими, щедрими та заздрісними, з широкою душею та хоробрим серцем, жадібними та егоїстичними. Повний комплект плюсів та мінусів, які виявляють себе залежно від обставин.

Сократ говорив учням:

"Одружуйтеся незважаючи ні на що. Якщо пощастить — станете щасливими людьми, а не пощастить — філософами".

Його часто питали — чому він при всьому своєму розумі, славі та впливовості вибрав за дружину сварливу жінку Ксантіппу? Чому не віддав перевагу лагідній і слухняній дівчині?

Сократ сміявся і казав, що крута вдача його дружини йому на руку — де б він ще навчився мистецтву компромісів і згладжуванню гострих кутів, якщо не в себе вдома?

Мудрі китайці кажуть:

Не мучишся — не станеш Буддою.

Будда — збірний образ людини терплячої, витривалої, прозрілої, цільної. Самостійно таким не стати. Потрібен учитель. Людина, яка викликає опір душі. Натренує психіку, нерви, почуття та емоції.

Але люди 21 століття ні вчитися, ні осягати істину, ні пристосовуватися не хочуть. Вони хочуть знайти ідеальний варіант з наявних, одружитися і прожити довгі роки без жодного докору та претензій. А коли закиди все ж таки з'являються природним чином, здається, що людина помилилася у своєму виборі.

Пари розлучаються і шукають найкращий варіант, але фактично — біжать по колу.

Під старість розумієш: міняти треба було себе, а не дружин.

Але мало хто приходить до цієї думки у молодості. Молодість — це надлишок енергії. Хочеться руйнувати старе, невдале, незручне. І будувати нове.

Ще одне мудре прислів'я:

Коли шкапа одужує, вона починає лягати.

Ця метафора стосовно шлюбу означає одне: поки жінка перебуває в повній залежності від чоловіка, вона буде йому боязкою і покірною слугою. Зайвого слова не скаже. Все зробить так, як він наказав.

Але як тільки вона перехопить штурвал від корабля, візьме віжки до своїх рук, то тут і виявиться її справжнє обличчя. І з'являться справжні наміри.

Ви знали, що у 70% випадків на розлучення подають жінки? І не тому, що є жертвами домашнього насильства. А тому, що починають заробляти більше чоловіків та здатні подбати про себе самостійно.

А от чоловіки, навпаки, не люблять руйнувати те, що створено та цінують стабільність.

Вони швидше тяжітимуть до таємного гарему, ніж наважаться вказати дружині на двері. Сильні світу цього не позбавлені співчуття до слабких. Вони пробачать жінці її невміння заробляти гроші, а от жінки чоловікам — ніколи.

Ну або в крайніх випадках, коли любов і ніякого розрахунку.

Від яких жінок варто триматися подалі

Якщо жінка не має таланту — це вже чеснота.

Коли я прочитала це прислів'я, я розреготалася. Потрібно його поширити серед молодих хлопців, які мають намір одружитися. І в цей момент стурбовані пошуком кращої з кращих. Відмінниці, комсомолки, спортсменки, кар'єристки та Міс Світу в одній особі.

Якщо у жінки є талант, це вселяє в неї думку про перевагу над чоловіком. І якщо спочатку йому всі будуть заздрити, мовляв, який раритетний трофей ти відхопив, то згодом, цей трофей і впаде йому на голову з високої полиці. Знищить його самооцінку.

Іноді жінка сприймає за талант власну красу. З усіх боків на неї сипляться компліменти і вона починає вважати себе обраною.

Для красивої, талановитої жінки знайти чоловіка — не важко. Та чи захоче чоловік бути тимчасовим варіантом? Йому потрібна стабільність, яку талановита та гарна дівчина пообіцяти не може.

Джерело