Які кардіотренування обрати для швидкого схуднення

Топ-5 видів кардіо для спалювання жиру.

В той час, як силові вправи важливі для підвищення метаболізму, щоб ви спалювали більше калорій в стані спокою, кардіо тренування необхідні, якщо ви дійсно хочеш швидко схуднути.

Ключове слово в цьому реченні — "швидко". Кардіо прискорюють серцебиття, тому організм працює на максимумі своїх можливостей і спалює більше калорій. Кардіотренування для схуднення повинні бути присутніми навіть у тому випадку, якщо ви працюєте на масу.

Ось найефективніші кардіотренування для спалювання жиру:

Біг

Біг підтюпцем і інтервальний біг — одні з найефективніших кардіотренувань для спалювання жиру. Кількість спалених калорій залежить від безлічі факторів. По-перше, чим більше ви важите, тим більше і швидше ви зможете схуднути. Наприклад, якщо ви важите близько 70 кг, то за 30-хвилинне бігове тренування (приблизно 10 км на годину) ви спалите 300-320 ккал. Якщо ви важите 80 кг, то спалите 400-410 ккал. По-друге, чим швидше ви біжите, тим більше калорій спалюється. Краще бігати в одному темпі або ж чергувати високу інтенсивність з бігом підтюпцем.

Стрибки на скакалці

Однією з найкращих кардіо-вправ для зниження ваги є стрибки на скакалці! А ви думаєте, чому діти в 90-х були такими худими? Тому що вони стрибали в "десяточки" безперервно. І потім їли хліб з цукром або медом, і все одно залишалися стрункими і підтягнутими. Загалом, стрибки на скакалці спалюють 600 ккал на годину. Це ще і шикарний бустер для метаболізму, вправа допомагає підвищити щільність кісток (ще один привід купити скакалку дітям), зміцнити м'язи ніг і покращує роботу серця. Згідно з дослідженнями потрібно бігати годину зі швидкістю 1 км/ 4 хвилин (це дуже швидко), щоб спалити стільки ж калорій, скільки ви спалите, стрибаючи на скакалці в середньому темпі, інформує Ukr.Media.

Танці — зумба

Те, що зумба спалює 1000 ккал в годину — це міф, який вдало пропагується в мережі. Але зумба дійсно є ефективним кардіо для схуднення. Особливо, якщо у вас не так багато зайвої ваги. Жінки в середньому діапазоні ваги, скажімо, приблизно 60-80 кг, можуть спалити від 350 до 650 калорій за годину на заняттях зумби високої інтенсивності. Точні витрати під час занять залежать від ряду різних параметрів, включаючи точну вагу, відсоток м'язів, рівень інтенсивності і багато іншого.

Біг по сходах

Пам'ятаєте легендарне тренування Рокі Бальбоа, там де він бігав по сходах? Це най-найефективніше кардіо-тренування у світі. За годину бігу по сходах вгору спалюється 1000 ккал. Ви ж пам'ятаєте, що в 1 кг жиру близько 7500 ккал, тобто, цілком реально позбутися від 1 кг жиру, а не води, за тиждень.

Навіть просто ходьба вгору по сходах протягом години ефективна. І це безумство, але факт. У середньому, людина з вагою 70-80 кг спалює 100 калорій за 10-хвилинний підйом по сходах. Тож сходи це ідеальний тренажер.

Сайклінг

Сайклінг це реально відмінне кардіо для спалювання жиру і зміцнення м'язів. За годину тренування середньої інтенсивності спалюється 400-600 ккал. Їзда на велосипеді по вулицях, особливо на схилах, куди ефективніше для схуднення, але можна обмежитися і велотренажером, особливо в зимовий період.

Джерело