Як зрозуміти, що ви зустріли свою долю — 7 основних ознак

На довгострокові відносини можна розраховувати, тільки якщо обранець — повністю ваша людина.

Почуття безпеки, відсутність конкуренції та ідеальний баланс у відносинах — розповідаємо, як зрозуміти, що ви знайшли "свою" людину.

Ми зустрічаємо людей щодня. Хтось приходить у наше життя ненадовго, а хтось залишається з нами на довгі роки. Довірчі і відкриті відносини — велика цінність, яку можна знайти, зустрівши "свою" людину. Вивчаємо основні ознаки того, що ви зустріли того, хто вам підходить, інформує Ukr.Media.

Ви відчуваєте себе в безпеці

Ви точно знаєте, відчуваєте, що ця людина не образить і не зрадить вас — у складні моменти ви зможете звернутися до неї за допомогою (так само, як і вона до вас), а будь-які радісні події вам буде подвійно приємніше відзначити разом. Поруч із нею ви почуватиметеся в цілковитій безпеці і будете знати, що ви завжди можете на неї розраховувати, що б не трапилося.

Вам затишно і комфортно разом

Ви проводите багато часу разом і отримуєте справжнє задоволення від спілкування — вам не потрібно переживати через кожне сказане слово, і ви знаєте, що вас завжди правильно зрозуміють і підтримають. Іншими словами, ви не відчуваєте дискомфорту, натягнутості в спілкуванні та інших негативних відчуттів, які явно свідчать про наявність проблеми.

Між вами немає конкуренції

Ви чітко розумієте, що ваш партнер буде щиро радий вашим успіхам і перемогам, так само, як і ви самі, а тому між вами немає суперництва, конкуренції, заздрості — ви мотивуєте одне одного на нові звершення, що дозволяє вам обом рости і розвиватися швидше, а вирішення труднощів дається вам легше.

Вам не потрібне підтвердження любові

Для вас не має значення, хто кому перший подзвонив, хто і що саме написав, скільки разів. Ви точно знаєте, що між вами є справжнє почуття, і у вас нема потреби шукати йому підтвердження, скрупульозно вивчаючи, хто і скільки разів проявив ініціативу, хто зробив перший крок тощо.

Ви приймаєте одне одного

Такими, які ви є — сумними чи веселими, енергійними чи втомленими. У ваших відносинах є гармонія, що дозволяє вам концентруватися на достоїнствах одне одного, а не на недоліках, а також поважати особисті кордони і з розумінням ставитися до різного роду життєвих обставин, які виникають у вас на шляху. Цей пункт також відноситься і до зовнішності — вам не потрібно прокидатися на годину раніше, щоб зробити макіяж, а ви не засмутитеся, якщо ваш партнер набере пару зайвих кілограмів.

У ваших стосунках є баланс

Ви рівнозначно вкладаєтеся у відносини, і чітко розумієте, що у вас немає "гри в одні ворота" — кожен із вас намагається дотримуватися балансу "брати і давати", а тому вам комфортно поруч зі своїм партнером, і вас не відвідують думки про те, що хтось із вас перетягує ініціативу на себе, змушуючи партнера займати позицію жертви.

Ви нічого не винні одне одному

Ви не обмежуєте одне одного — вам не потрібно питати дозволу партнера, щоб кудись сходити або щось зробити, і кожен ваш крок продиктований виключно вашим бажанням, а не обов'язком. При цьому ви вмієте грамотно вибудовувати внутрішню комунікацію і можете відкрито обговорювати будь-які питання, що стосуються вашого спільного життя, в результаті приходячи до компромісу.

У цілому, важливо розуміти, що в поняття спорідненої душі входить схожість особистих цінностей, переконань, мотивів. Поруч із такою людиною ви відчуваєте нерозривний зв'язок з нею і розумієте, що вам комфортно і добре, а тому, якщо ви зустріли споріднену душу, варто цінувати цей факт і продовжувати працювати над відносинами, навіть якщо все ідеально.

Джерело