Як зробити свого чоловіка неймовірно щасливим

Зовсім нескладно зробити свою половинку щасливою.

Ви, мабуть, помічали, що щастя в найпростіших речах: смачній каві з ранку, несподіваній зустрічі, приємній записці на столі й т. д. Найцікавіше, що деколи щастя не вимагає грошових вкладень! У нас є поради, які допоможуть зробити чоловіка щасливим!

Жінки вважають, що все крутиться навколо їх бажань, мовляв, ми з ним разом вже 5 років, а він досі не може вгадати по моїх очах, чого я хочу, інформує Ukr.Media.

А тепер найпростіший тест, який допоможе дізнатися, чи робите ви чоловіка щасливим. Дайте відповідь на питання: коли ви в востаннє цікавилися бажаннями своєї другої половинки? Будь-якими бажаннями: чи влаштовує його робота, в якій країні світу він би хотів побувати, що для нього "кращий" подарунок і т. д. Бажання у стилі "що приготувати на обід" не зараховується!

Не можна людину робити щасливою, скажімо, раз на місяць. Це постійний процес, який необхідно підтримувати щодня. І ось кілька способів для цього.

Не критикуйте

Жінки точно впевнені в тому, що повторення — мати навчання! Вони готові щодня повторювати, що чашки повинні стояти на першій полиці, а тарілки на другий, їх ні в якому разі не можна змішувати! Причому це не звучить як прохання, швидше, як докір і критика: "Скільки разів я тобі говорила так не робити?"

Чоловіки так влаштовані, що в усьому шукають об'єктивні причини. Розкажіть йому, чому він повинен робити так, а не інакше!

І ще, поставте себе на його місце! Якщо вас щодня будуть критикувати, хіба ви будете відчувати щастя? Безумовно, ні!

Тому перший спосіб, який допоможе зробити чоловіка щасливим — відмовитися від докорів і критики. Є душевні розмови, компроміси й т. д.

Показуйте почуття

Потрібно бути екстрасенсом, щоб залізти в голову іншій людині та зрозуміти, що у неї там діється. Зробити чоловіка щасливим дуже просто, достатньо постійно показувати свої почуття і емоції. Звичайно, вчинки — це добре, але деколи хочеться почути: "Я тебе люблю, ти найкращий, що б я без тебе робила" і т. д.

Способів маса: можна писати смс, залишати записки на холодильнику та ін.

Даруйте мрії

Чоловіки теж мріють! Його мрія — не тільки добре оплачувана робота, але і та, що приносить задоволення. Якщо ви знаєте про його мрії — це вже пів справи. Тепер залишилося мотивувати його! Наприклад, ваш чоловік мріє про великий будинок. Замовте йому торт-копію. Дрібниця, але він це оцінить.

Вірте в нього

Коли в нас хтось вірить, здається, що ми готові згорнути гори. Уявіть, якщо нам весь час кажуть: "У тебе не вийде, це погана ідея, тому відмовся від неї" і т. д.

Чоловіка зробити щасливим можна за допомогою віри в нього! Часом досить сказати: "Спробуймо, у тебе все вийде!" Найлегше дорікати, що його зарплати ледве вистачає, а ви спробуйте щодня мотивувати свою другу половинку.

Любіть його хобі

Хоча б приймайте! Чоловіки не беруть жінок на футбол не тому, що хочуть випити пива, а тому, що почнеться: "Коли ми підемо додому, дурна гра, і за що футболістам платять гроші."

А тепер поміняйтеся місцями. Якщо він вам буде говорити: "Ти знову зайнялася в'язанням, як нерозумно витрачати час на светр, який дешевше купити в магазині" і т. д.

Ми ж розуміємо, що хобі — це наша віддушина, заспокоєння і задоволення. Часом нам не важливий результат, нас захоплює сам процес!

Якщо хочете зробити чоловіка щасливим — дайте йому можливість займатися улюбленою справою! Ось так просто!

Проведіть експеримент: щоденно створюйте для свого чоловіка приводи для щастя, і ви помітите, що сімейне життя зміниться!

Джерело