Як стати галантним чоловіком – корисні рекомендації

Основи галантності.

Основи галантності ми, безсумнівно, дізнаємося з життя: фільми, книги і особисті приклади наших близьких. Але в світі існує звід правил, яких повинні дотримуватися всі чоловіки, щоб наші жінки могли завжди відчувати турботу і увагу, інформує Ukr.Media.

«Спокій, тільки спокій!»

У житті будь-якої людини трапляються проблеми, непорозуміння і сварки, але ніколи вони не повинні бути винесені на публіку. Вирішуйте їх мирно, далеко від сторонніх очей. Ви повинні завжди бути найщасливішою людиною на землі – адже поруч з вами ваша дама.

Не запізнюйтесь!

Це стосується як ділових зустрічей, так і любовних побачень – вже на них-то ви просто зобов'язані прийти раніше. Змушувати вашу супутницю чекати – зовсім не благородно. Якщо ви зробили все, що від вас залежить, але обставини все одно не дозволяють приїхати вчасно, повідомте про це, не прикрашаючи дійсність. Ніяких «вже під'їжджаю», коли ви стоїте в безнадійної пробці на іншому кінці міста.

Ваші почуття – тільки для вас

Якщо вас не пов'язують з супутницею романтичні відносини, будьте обережні в дотиках. Дозволено доторкатися рук до ліктя, наприклад, допомагаючи вийти з транспорту або машини. Втім, якщо навіть ви – чоловік і дружина, непристойно в людних місцях проявляти свої почуття, будьте стриманішими, нехай ваша пристрасть спалахне, коли ви залишитеся наодинці.

«Якщо чоловік допомагає дружині вийти з машини, то у нього або нова машина або нова дружина»

Як в цьому анекдоті бути не повинно.

З машини ви виходите першим і допомагаєте вийти дамі, а коли ви сідаєте в машину, спочатку саджаєте даму, потім сідайте самі. Знайомі зазвичай їдуть на передньому сидінні. Якщо людина вам знакома посередньо, або зовсім не знайома, то етикет наказує їй їхати ззаду, по діагоналі від водія.

Знайомства

Звертатися до жінки на прізвище – моветон. Якщо ви не знаєте її імені, звертайтеся нейтрально. Але пам'ятайте, що зазвичай жінки представляються самі, або їх представляють кавалери. Ви теж, знайомлячи свою супутницю з друзями, повинні представити її особисто, а їй – кожного, з ким її знайомите.

Постарайтеся не палити при дамі

У присутності дами не слід палити без її згоди, навіть якщо ви точно знаєте, що вона курить. Цю пораду можна рекомендувати для всіх випадків, навіть якщо ви не з дамою. Повірте, є багато людей, кому зовсім не до душі пасивне куріння.

Так безпечніше

По дорозі тримайтеся від дами зліва, пропускайте її вперед, коли заходите в приміщення (виняток: якщо всередині темно і вам треба включити світло), по сходах при підйомі дама теж йде попереду, а спускаючись – навпаки, на пару ступенів ззаду чоловіка.

Плітки – табу

Краще не обговорювати чуже особисте життя, проблеми, плітки і інші пікантні ситуації, пов'язані з ким би то не було – навіть якщо ваша супутниця не знає цих людей, все одно це низько. Зате розповісти цікаву історію, що трапилася особисто з вами – вельми вдалий хід в бесіді. Припустимо розповісти про своїх знайомих веселі моменти, вже відомі широкому колу людей, в яких вони показали себе з хорошого боку – вашої дамі буде приємно думати, що у вас відмінні друзі, адже вони – відображення вас самих.

Завжди допомагайте з сумками

Допомагайте нести важкі сумки і речі дамам, навіть якщо вони вам незнайомі. Але жіночу сумочку нести не варто, це неприйнятно і безглуздо виглядає. Зосередьтеся на дійсно важких предметах.

Не показуйте нервозність

Під час бесіди приділіть увагу своїм рукам: чи не розмахуйте ними, не ховайте їх в кишенях і, взагалі, намагайтеся не робити ніяких зайвих рухів – це виглядає з боку, немов ви нервуєте, а нервують зазвичай, коли намагаються обдурити співрозмовника. У будь-якому випадку, не відволікайтеся від бесіди і не показуйте, що вона вам набридла.

Поважайте співрозмовника

Нікого ніколи не перебивайте, особливо дам. Дослухайте історію, почуту вами вже 20 раз, посмійтеся над старим анекдотом – не створюйте незручних ситуацій, ви будете виглядати так само безглуздо, як і той, кого ви перебили своїм коментарем.

Навчіться слухати

Запитуйте вашу даму про неї, її смаки та вподобання, при цьому не перебивайте її, і вже ні в якому разі не хваліться своїми досягненнями і якомога менше говорите про себе. Звичайно, якщо вас про це не розпитує ваша супутниця. Будь яка розповідь про ваші успіхи, ініційовані вами, виглядає як хвастощі.

Будьте скромним

Справжній джентльмен завжди чемний, скромний, ставиться з повагою до інших людей, до їхньої думки і переконання. Не намагайтеся переспорити або переконати людину при всіх – при сторонніх будь-хто буде тримати оборону до останнього. Взагалі, не поводьтеся зухвало і прямолінійно, ймовірно, вашої супутниці буде незручно за вас.

Уникайте суперечок

У разі, якщо ви опинилися між двох вогнів в суперечці, займіть нейтральну позицію, навіть не дивлячись на те, що з однієї із сторін може бути ваша дуже близька людина. Пізніше все роз'ясніть і прийдете до одного рішення, але поки не варто займати чиюсь сторону і загострювати конфлікт.

Найголовніше

Ніколи, ні за яких обставин, не використовуйте лайливі вирази і мат. Це не прикрашає чоловіка, це не робить його брутальним – це просто показує його невігластво і неповагу до жінки і оточуючих.

Джерело