“Як справлятися з голодом”: Незвичайні способи навчитися менше їсти

Перевірте кожен.

Щоб схуднути, треба менше їсти! Але як справлятися з голодом і не піддаватися спокусливому фаст-фуду? Спосіб є не один! Перевірте кожен і ви побачите, що обсяг з'їденої їжі за добу зменшиться, інформує Ukr.Media.

Навчіться тримати прилади лівою рукою (лівші — правою)

Якщо ви будете їсти не робочою рукою, час збільшиться. Коли навчитесь їсти і лівою рукою, беріть китайські палички. Звісно, це буде незручно, однак ви будете ситі швидше та від менших порцій. Здається, безглуздо, але це працює!

Їжте із посуду холодних кольорів

Теплі кольори збуджують апетит. Якщо ви не знали про це, то терміново купуйте новий набір посуду. Підійдуть фіолетові, чорні та блакитні відтінки. Білий посуд має нейтральну дію, тому теж може підійти для цієї мети.

Більше обіймайтеся

Обійматися дуже корисно, адже дотик до дорогих людей або вихованців приносить величезне задоволення. У такі хвилини мозок виробляє гормон задоволення (серотонін) та гормон довіри (окситоцин). Швейцарські та бельгійські вчені вважають, що обійми приводять у норму обмін речовин та усуває почуття голоду.

Відмовтеся від знежирених продуктів

Якщо ви хочете їсти менше, купуйте продукти із нормальним відсотком жирності. Знежирена їжа не дає відчуття ситості, тому кількість з'їденого лише зростає, а разом із ним і кількість спожитих калорій. Адже жирів у продукті може і не бути, а от вуглеводів може бути достатньо.

Насолоджуйтесь їжею в компанії чоловіків

Для дівчат добрий лайфхак: їсти потрібно в компанії чоловіків. Виглядати ненажерою в такій ситуації не хоче жодна жінка. Та й розмір порцій, що відправляються в рот, контролюється краще, адже вам потрібно ще вести бесіду. В результаті ви повільно пережовуєте їжу і швидко насичуєтесь.

Ставте на стіл букет із трояндами або ароматичну свічку

Запах троянд здатний відбити апетит. Тому подаровані букети обов'язково розміщуйте на столі. І натякніть вашому юнакові, що є привід дарувати квіти частіше. Або ж обмежтеся свічкою із запахом троянди.

Бігайте всього по пів години на день

30 хвилин аеробного навантаження сприяє підвищенню рівня глюкози у крові, через що зникає почуття голоду. Після тренування ви не точно не захочете перекусити. А виділити 30 хвилин ви зможете за будь-якої зайнятості та режиму дня!

Вибирайте білкову їжу

Протеїни добре насичують організм, тому не варто забувати про білкову їжу. Для підтримання здоров'я необхідно їсти близько 70-90 г білка на добу. Розділіть ці грами на 5 прийомів їжі, і голод не буде вас турбувати протягом всього дня.

Намагайтеся не замерзати

Еволюція заклала у нас механізми виживання. Один із них — накопичення жиру у холоди. Цей стратегічний запас потрібен, щоб забезпечити харчування та температурний режим у моменти відсутності їжі. Однак ми вже не ходимо на полювання, їжа в магазинах буває щодня, а механізм продовжує працювати. Тому завжди тепло одягайтеся, і голод не загострюватиметься.

Перенесіть їжу на 10 хвилин

Стресові ситуації чи завантаженість мозку здатні замінити наші справжні бажання хибними. Мозок починає сприймати втому як голод. Якщо у вас виникло гостре бажання перекусити, спробуйте відпочити 10 хвилин. Якщо ви, як і раніше, відчуваєте голод, тоді настав час підкріпитися. Якщо ваш стан покращився і з'явилися сили на вирішення питань — значить, ви просто дуже втомилися.

Джерело