Як схуднути в ногах — 3 корисні поради

Поради, які допоможуть позбутися від жиру на ногах.

Багато жінок соромляться носити шорти і тонкі штани, оскільки не задоволені зовнішнім виглядом своїх ніг, інформує Ukr.Media.

Вони пробують різні дієти для зменшення обсягу жирового прошарку в області стегон, однак нічого не допомагає.

Якщо нижня частина тіла — ваша проблемна зона, то ці поради стануть вам в пригоді.

Для початку давайте розберемося, з якої причини виникає ця проблема. Часто винні ваші гени. Також жир на ногах може бути пов'язаний з вагітністю, оскільки при вагітності підвищуються енерговитрати організму і він віддає команду зберігати і накопичувати енергію у вигляді додаткових запасів — жирового депо, від якого буває важко позбутися після пологів.

Якщо у вас є схильність до накопичення жиру в області стегон, це зовсім не означає, що ви ніколи не зможете схуднути в цій зоні. Це означає, що вам доведеться потрудитися над собою для отримання бажаного результату.

Що потрібно зробити для того, щоб позбутися від жиру на ногах?

  • Спробуйте ефективне тренування для ніг

На першому етапі навіть тренування вдома без ваги будуть ефективними. Але важливо розуміти, що до власної ваги та однакових навантажень організм адаптується швидко, тому потрібно постійно змінювати вправи, або збільшувати навантаження. Краще всього проконсультуватися з фітнес-тренером, який допоможе скласти індивідуальне тренування. Якщо робити вправи регулярно, м'язи ніг стануть міцними і гарно оформленими.

  • Робіть аеробні вправи

Займіться ходьбою, плаванням або їздою на велосипеді. У випадку з проблемною зоною ніг найефективнішим буде плавання. Цей вид спорту має більше користі для організму і надає менше навантаження на суглоби.

  • Обмежте надходження калорій

Спеціальної дієти для спалювання жиру в області ніг не існує. Вам необхідно стежити за своїм раціоном і рахувати споживані калорії. Переконайтеся, що ви витрачаєте більше калорій, ніж отримуєте.

Потрібно також рахувати, яка кількість калорій надходить за рахунок білків, жирів і вуглеводів. До того ж, ноги і талія — це ті місця, де жирові відкладення "згоряють" в останню чергу. Спочатку піде зайве з плечового пояса, грудей і тільки потім — з живота і стегон.

Перед введенням змін у свій раціон рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Пам'ятайте, що спалювання жиру в області ніг — це непросте завдання. Якщо ви хочете мати стрункі ніжки, вам слід бути терплячою і старанно працювати над собою.

Джерело