Як швидко спалити калорії після їжі і зберегти фігуру

Головне вчасно застосувати це правило.

Це питання постійно мучить дівчат і жінок, коли їм хочеться з'їсти щось смачненьке без шкоди для фігури. Особливо актуальне воно на свята. Адже в цей час важко втриматися і не переїсти. Як результат — страждає фігура, обростаючи зайвими сантиметрами. Кому це може сподобатися? Ось щоб після свят і поїдання зайвих "вкусняшок" ваша фігура не постраждала, потрібно знати, яким чином можна швидко спалити зайві калорії. Спосіб такий є. Він дуже простий і секретом ні для кого не є. Головне застосувати його вчасно до того часу, як ці калорії вже щільно осіли в організмі, інформує Ukr.Media.

Швидкий спосіб спалювання калорій після їди

Якщо ви не змогли відмовити собі в смачному калорійному десерті, то його удар по фігурі можна нейтралізувати. Тільки діяти в цьому випадку потрібно швидко.

Скільки часу у вас є в запасі?

Щоб "знешкодити" калорії що потрапили з десертом в організм у вас є всього 1 годину. Приблизно протягом години наш організм встигає переробити цукор що потрапив в кров, перетворює його в жир і відправляє на зберігання в "жирові склади" на талії і стегнах.

Якщо за цей час ви не втрутитеся в цей процес, то запаси жирових відкладень в організмі у вас напевно поповняться.

Що потрібно робити, щоб спалити зайві калорії?

А потрібно всього лише активно порухатися (до появи поту!) протягом години після їжі. В цьому випадку, цукор що надійшов в організм та інші речовини, послужать в якості "палива" для активного руху. В результаті ваша фігура не постраждає.

Добре для цієї мети підходить швидка ходьба, а в домашніх умовах або після святкового застілля — танці. Для спалювання шматка торта або тістечка, вам буде потрібно приблизно 30 хвилин фізичного навантаження. Так що десертом потрібно пригощатися перед танцями, або, якщо ви найближчим часом збираєтеся гуляти.

Що не потрібно робити, щоб не поправитися?

Не їсти солодке та інші "вкусняшки" без руху! Так, наприклад, якщо ви збираєтеся дивитися фільм, а вже тим більше лягати спати найближчим часом, солодке їсти неприпустимо.

Те ж саме відноситься і до інших занять, які передбачають лежання або сидіння на місці. Їх також не слід супроводжувати поїданням солодких і калорійних продуктів. Інакше утворення нових жирових відкладень вам не уникнути.

Джерело