Як позбутися складок на спині, які спотворюють фігуру

Ефективні способи.

Складки на спині заважають носити сукні та купальники, що обтягують? Ми знайшли кілька ефективних способів усунення ненависних валиків, інформує Ukr.Media.

Для початку, потрібно вже прийняти той факт, що локально схуднути не вдасться. Для того, щоб позбутися складок на спині, доведеться переглянути свій спосіб життя і ввести в нього нові звички.

Харчуємося правильно

Красива спина (і не тільки!) потрібна нам завжди, а значить, потрібно змінювати принцип харчування і дотримуватися його постійно.

Починати день найкраще зі складних вуглеводів (крупи: гречка, рис, вівсянка) або білка (яйця, молоко). Вуглеводи дадуть енергію та підбадьорять, а білки — будівельний матеріал м'язам.

В обід слід поїсти ґрунтовно, але небагато. Можливі білки, вуглеводи, рослинні жири. Потрібно заповнити енергетичний запас.

Увечері краще обмежитися м'ясом птиці та овочевою клітковиною. Також між основними прийманнями їжі необхідно робити невеликі перекушування фруктами або зеленим салатом.

Тримаємо поставу

Ще однією причиною утворення складок може бути викривлення хребта. Тут не обійтися без гарного ортопеда, який огляне та складе план лікування.

Треба бути готовим до того, що доведеться носити спеціальний корсет, який допомагає тримати спину рівно. Дуже важливо і самому контролювати положення спини, облаштувати робоче місце так, щоб, працюючи за комп'ютером, не доводилося навантажувати та згинати спину.

Бажано змінити матрац ліжка на жорсткіший і назавжди попрощатися з високими подушками.

Не забуваємо про масаж

Зазвичай, зайва вага сильно розтягує шкіру, наше завдання повернути їй пружність. Масаж — універсальний спосіб привести до тонусу шкіру, м'язи і навіть хребет. Звичайно, самим із цим не впоратися, потрібно записатися в масажний салон, де за один курс масажу нам допоможуть і схуднути, і частково позбутися сколіозу. У цьому питанні головне: регулярність і систематичність, кілька сеансів не допоможуть позбавитися нашої неприємності.

Починаємо плавати

Плавання зміцнює м'язи спини, тим самим допомагаючи тримати поставу. Що приємно, у воді ми не відчуваємо сильну втому, але опір води робить свою справу — м'язи спини дуже швидко зміцнюються.

Тренери радять відвідувати басейн 2-3 рази на тиждень. Бонус — мінус 3-5 кілограмів при регулярному плаванні забезпечені, що теж допоможе позбавитися від жиру, що нависає.

Виконуємо вправи

Якщо з масажем впоратися самостійно не вийде, то із вправами цілком реально. Незважаючи на легкість виконання, вони дають чудові результати.

Притуліться до стіни сідницями та лопатками. Ваше завдання — спробувати торкнутися стіни всією спиною. Потім із цього ж положення, не відриваючи сідниць від стіни, починайте повертати торс убік, намагаючись правою рукою дотягнутися до стіни з боку лівої. Потім поверніться у вихідне положення та повторіть вправу протилежною рукою у зворотний бік.

Регулярні заняття допоможуть привести в порядок спину і прибрати складки.

Джерело