Як побороти страх перед першим походом в спортзал

6 порад, як перестати соромитися і піти в тренажерний зал.

Похід у фітнес-клуб став звичним для багатьох людей різних професій і способу життя, інформує Ukr.Media.

Однак далеко не всі потенційні спортсмени можуть змусити себе піти в зал вперше. Причина не завжди криється в банальній ліні. Накопичені комплекси, нерозуміння, що робити в залі, страх виглядати нерозумно на тлі постійних відвідувачів в рази зменшують бажання тренуватися.

Прості поради допоможуть вам побороти страхом виглядати нерозумно в спортзалі.

Підберіть зручний одяг

Щоб не переживати про те, як ви виглядаєте з боку, підберіть зручний одяг. Ніхто не змушує приходити на перше заняття в обтягуючих легінсах і майці. Одягніть нову гарну футболку, спортивні штани і зручне спортивне взуття. Якщо будете почуватися комфортно, незабаром забудете про свій зовнішній вигляд і зосередитеся на правильності виконання вправ.

Візьміть особистого тренера

Краще одразу звернутися за професійною допомогою і виконувати всі рекомендації, ніж намагатися самостійно робити вправи, підіймати вагу і відчувати себе при цьому нерозумно. По-перше, тренер підбере індивідуальну програму, яка швидко допоможе досягти бажаних результатів. По-друге, пояснить, як правильно займатися, щоб був результат і не було травм. По-третє, дасть підтримку і стимул продовжувати.

Оберіть потрібний час

Оберіть фітнес-клуб поруч з будинком, щоб займатися в зручний час. Складіть графік занять і приходьте суворо за розкладом. Це дисциплінує, а ще допомагає звикнути до однієї публіки.

Необов'язково обирати час, коли зал порожній. Якщо не збираєтеся займатися на тренажерах, на які зазвичай черга, можете вибрати жвавіший час. Люди, що займаються поруч, створять робочу атмосферу, а крім того, в натовпі легко загубитися.

Умовте друга/подругу вам скласти компанію

Запитайте знайомих і друзів, чи не хотіли б вони займатися в спортзалі. Можливо, хтось також соромиться йти в зал і шукає відповідну компанію. Удвох буде веселіше, а досвідчений в спорті друг підкаже, що робити в спортзалі.

Запишіться на групові заняття

Якщо індивідуальні заняття занадто дорогі або доставляють дискомфорт, "змішайтеся" в натовпі однодумців. Запишіться на групові заняття з тренером. У групі всі на рівних і, зазвичай, з однаковим рівнем підготовки. Здорове суперництво підживить бажання ходити в зал регулярно. Можливо, буде ніяково на першому занятті, але далі почнете помічати як ростете разом з групою.

Пам'ятайте, що у кожного своя мета

Здається, як тільки переступите поріг фітнес-клубу, одразу всі припинять тренування і будуть зверхньо погляди на новачка. Напевно навіть хтось пожартує.

Насправді, будь-яка людина, що займається в спортивному залі, прийшла з певною метою. Найчастіше люди хочуть схуднути, наростити м'язову масу, підтримати тіло в тонусі. Велика частина публіки фітнес-клубу звичайні люди, які також борються з комплексами і хочуть виглядати краще. Саме тому нікому немає ніякого діла до інших, кожен зайнятий собою.

Зосередьтеся на собі і бажаних результатах, а не на уявній думці інших. У зал ходять, щоб ставати краще, а не висміювати оточуючих.

Джерело