Хлопці віджималися щодня місяць — ось результати їх трансформації тіла

Що буде якщо віджиматися щодня.

Іван і Дмитро були друзями і уклали парі — протягом місяця потрібно буде щодня тренувати тіло, використовуючи тільки віджимання від підлоги. Для більшої мотивації переможець отримує новенький "айфон", інформує Ukr.Media.

Іван був «гаряча голова», і він не дуже вірив у методичний підхід до тренувань, на його думку, головне для досягнення результату це лише три принципи: добре їсти, добре висипатися і викладатися на тренуванні до повної відмови м'язів!

Результати Івана

Ваня вирішив, що буде просто віджиматися щодня, роблячи по 10 сетів до повної відмови у м'язах.

Першого дня йому вдалося зробити 10 сетів по 30-15 повторень у підході. Точніше за 30-20. У першому сеті він зробив 30 разів, і його м'язи «відмовили», у другому вже вийшло лише 26 разів.

Останній підхід він ледве віджався 15 разів, адже кожен сет він виконав до повної знемоги! Наприкінці тренування його м'язи роздулися і «горіли», ніби їх підсмажили на сковорідці. Іван подумав, що перебуває на вірному шляху, адже він відчув себе дуже «круто».

На другий день кайфу вже не було, м'язи почали хворіти, підходи давалися важко, адже часу на відновлення після тренування зовсім не було!

На третій день стало ще гірше! Іван подумав, що даремно вплутався в цю авантюру з айфоном, але втрачати гроші було шкода, і він вирішив боротися до кінця. Зціпивши зуби, він терпів зростаючий з кожним днем біль і втому. Постійно нили грудні м'язи та трицепси, передні дельти просто благали про пощаду, але Ваня переконував себе, що це добре!

Адже всі знають: «Болить — значить росте»! Його м'язи набрякли, але це було не зростання маси, а швидше набряк і затримка рідини під шкірою від постійного запалення. На третьому тижні у нашого героя почали хворіти ліктьові суглоби, на четвертому плечові. Вже третього тижня він ледве робив по 15 повторень у підході, при тому, що ниючі лікті замотував еластичним бинтом, а кількість сетів довелося знизити до восьми, а потім і до п'яти.

Результати Дмитра

Діма вирішив піти хитрішим шляхом. Він звернувся до грамотного тренера, і той розписав тижневу схему віджимань, де обсяг навантаження дозували за схемою хвильової періодизації.

Ось ця схема:

  • Понеділок — 3 сети по 10 віджимань
  • Вівторок — 5 сетів по 10 повторень
  • Середа — 6 сетів по 10 повторень
  • Четвер — 8 сетів по 15 повторень
  • П'ятниця — 3 сети по 10 повторень
  • Субота — 8 сетів по 30 повторень

Кожний тиждень додати по 5 повторень до кожного сету в суботу і по 2 повторення в інші дні.

В результаті кожного тижня результат Дмитра збільшувався, а м'язи, сухожилля та суглоби отримували відновлення у дні нижчої інтенсивності навантажень.

Через місяць Діма вже зміг віджатися 8 підходів по 50 повторень, і лише у сьомому та восьмому підході у нього вийшло близько 40 повторень. Але все одно це було значно більше ніж 30 повторень на початку місяця.

Його торс став помітно мускулистішим, візуально підкачали грудні м'язи і весь плечовий пояс став помітно міцнішим.

Підсумкова зустріч

Як ви вже зрозуміли, Дмитро став володарем новенького айфона, а Іван володарям епікондиліту ліктьових суглобів, неприємного захворювання, через яке він не міг потім нормально віджиматися більше місяця.

А все тому, що наші м'язи ростуть не в той момент, коли ми їх тренуємо, а в процесі відновлення, коли вони відпочивають після тренувань.

Джерело