Горе від розуму: 7 головних проблем розумних жінок

З якими неприємностями часто стикаються розумні жінки?

Розумні жінки успішно справляються з непростими завданнями, процвітають у різних професіях. Однак їхні дурні суперниці дещо виграють, інформує Ukr.Media.

З якими проблемами стикаються розсудливі жінки?

Через завищені очікування їм важко знайти відповідного чоловіка

Сильні жінки мріють про гідного обранця. Цим дамам дорогий їхній час. Ось чому вони швидко відмовляють претендентам, які викликають сумніви. У підсумку практично всі варіанти виявляються невідповідними.

У простих дівчат вибір значно більший, вони ніколи не залишаються самотніми. Не дивно, адже ці дамочки готові пов'язати долю і з розлученим, і з небагатим мужичком. Але розумні дамочки не такі: вони відправляють якомога далі всіх тиранів, мужланів, приземлених і нудних типів. Вони не бачать свого майбутнього з такими екземплярами.

Вони ніколи не прикидаються дурненькими, а дарма

Це не означає, що розумні жінки не здатні зіграти роль наївної дурненької. Просто це завдання здасться їм важким. А як справи з суперницями розумних жінок? Вони можуть вдавати з себе дурнувату дівицю весь вечір без особливих зусиль.

Для чого це потрібно? Відповідь на це запитання знають тільки чоловіки. Це вони вибирають ляльок з порожнім поглядом, а не інтелектуально розвинених осіб.

На їхні плечі покладено величезну відповідальність

Звичайно, вони самі обтяжують себе зайвими обов'язками. Однак у розумних дам не вистачає сміливості позбавитися важкого вантажу.

Вони покладаються лише на власні сили та можливості у разі виникнення непростої ситуації.

У такі хвилини розумні жінки геть-чисто забувають про свою високу посаду, хорошого чоловіка, чудових і чуйних дітей, турботливих батьків. Вони ніколи не попросять допомоги у рідних та друзів.

Для них ця дія рівнозначна поразці. У бій треба йти наодинці й неодмінно перемогти у ньому!

Вони розуміють, що сини скоро подорослішають, займуться своїм життям. Мама і тато постаріють, самі потребуватимуть їхньої допомоги. Ідеальний чоловік охолоне, піде до нової пасії. Друзі колись перестануть кликати до себе в гості й навіть дзвонити, бо знайдуться активніші та цікавіші особи для світських бесід.

Вони не радіють простим дрібницям

Наївні дамочки дуже схожі на стрибунку-стрекозу з байки. Вони співають, танцюють, витрачають гроші на дрібнички.

Загалом, веселяться на всю котушку. Але розумні дами ворушать мізками, бігають, працюють і прораховують кожен свій крок. Вони бояться оступитися або зазнати провалу. Про безтурботність у цьому разі не йдеться.

Вони нерідко сумніваються у собі, що цілком природно

Існує думка, що лише дурні люди почуваються впевнено скрізь і завжди. Розумному індивіду властиво переживати, піддавати сумнівам свої думки та дії.

Саме так поводяться інтелектуально розвинені пані. Вони бояться, що їхній проєкт провалиться.

Вони бояться, що не закінчать роботу у найкоротший термін. Можливо, тому розсудливі жінки ставляться серйозно до поставленого завдання та ідеально виконують свої обов'язки. Немає такого завдання, яке вони не змогли б вирішити на 5 із плюсом.

Їхнє життя досить складне в порівнянні з життям звичайних жінок

Вони не купують косметику, взуття і модний одяг, щоб заспокоїти нерви й забути про всі неприємності.

Усі ці засоби не дають позитивного ефекту. Для того, щоб остаточно заспокоїтися, розумним дамам потрібно розібратися з усіма проблемами й подолати всі перешкоди. Тільки після цього їхня душа знайде спокій.

За їхньою спиною нерідко розпускають плітки всякі недоброзичливці

Насправді розумні жінки не засмучуються з цього приводу. Вони знають, що викликають палкий інтерес у пліткарів.

Обговорюють, зазвичай, найуспішніших особистостей. Одні їм заздрять, інші — хочуть наслідувати. Поза сумнівом, розумні жінки випереджають пліткарів у всьому.

Джерело