Головні причини, чому сучасні жінки перестали поважати чоловіків

Якщо жінка не здатна поважати чоловіка, значить, вона не здатна кохати.

Стосунки в сучасному світі не позбавлені парадоксів: наприклад, жінки говорять про кохання до своїх чоловіків, про те, як сильно вони потребують міцного плеча, але при цьому дами ні в що не ставлять представників сильної статі, інформує Ukr.Media.

Так, жінки здебільшого перестали поважати не тільки свого чоловіка, а й чоловічу стать загалом. І відбувається це, на думку фахівців, з кількох причин.

Поширеність неповажних жестів

До таких жестів належать жіночі запізнення на зустрічі (які вони самі вважають чимось на кшталт прояву кокетства), вимога взяти на себе абсолютно всі витрати на першому побаченні тощо. Чоловік має все це терпіти й прощати "маленькі жіночі слабкості".
І чоловік, сподіваючись на продовження вечора, терпить і прощає. І тим самим показує, що ним можна вертіти й маніпулювати вже на перших порах знайомства. А як підсумок — жінка розуміє, що його нема за що поважати, якщо він не поважає сам себе.

Для жінок стосунки втратили цінність

Ми цінуємо те, що дісталося нам великими зусиллями, або хоча б на що ми витратили час, сили і нерви. Те, що нам дісталося просто так, ми часто сприймаємо як належне, і не особливо боїмося втратити.
Ось до стосунків застосуємо цей же принцип. Візьміть середньостатистичну жінку. Вона після роботи приходить додому, відкриває сайт знайомств, і бачить, як за добу їй написало близько двадцяти-тридцяти чоловіків, і за п'ять хвилин, що вона читала вхідні, їй написали ще з десять кавалерів. Знайти стосунки вона може без зусиль, по клацанню, написавши "Так, давай зустрінемося" одному з десятка охочих. То як за такої легкості знайомств цінуватиме окремо взятого чоловіка? Вона розуміє, що за найменшого невдоволення може зібрати речі і піти до одного з безлічі охочих, і що яскравіше це розуміння, то сильніше жінка дозволяє собі переходити всякі межі дозволеного. Для неї ситуація безпрограшна: якщо чоловік стерпів, вона отримує покірного коханого, а якщо не витримав — що ж, є інші варіанти.

У чоловіків немає вимог

Багато жінок під час пошуку партнера висувають цілий список критеріїв, яким чоловік має відповідати — починаючи від точного зросту в сантиметрах, закінчуючи розмірами доходу.
А ось у чоловіків до жінок вимоги, як правило, мінімальні. Чому така різниця? Тому що жінки вибирають чоловіків із безлічі кандидатів, а чоловіки борються за жіночу увагу. Це виливається в ситуацію, за якої чоловік готовий заплющити очі навіть на ті деякі вимоги, що в нього є, аби жінка, яка нарешті відповіла, не переключилася на іншого. Жінка відчуває цей розпач, тому й ставиться до чоловіка відповідно.

Джерело