Фрази чоловіка, за якими можна зрозуміти, що він вас не любить

Прислухайтеся до того, що каже вам чоловік.

Існує безліч ознак, що вказують на те, що з вашими відносинами щось не так і вони наближаються до свого завершення. Можливо, просто не вистачає серйозності чи довіри з боку чоловіка. Для цього достатньо проаналізувати його ставлення до вас та звернути увагу на те, що і як каже партнер. Його слова це і є підказка. Якщо помітите, що коханий використовує навіть одну з цих фраз, це може вказувати на те, що вас розлюбили, інформує Ukr.Media.

"Вибач, але я зайнятий"

Ініціатором зустрічей зазвичай виступаєте ви — телефонуєте, пишете СМС, але у відповідь чуєте сухе: "Я зайнятий". Ви закохані, тому намагаєтеся виправдати поведінку коханого, не помічаючи очевидного: чоловік, для якого жінка важлива, завжди знайде час зустрітися. Навіть незважаючи на найщільніший графік.

"Знову ти лізеш зі своїми поцілунками"

Коли людина любить, їй хочеться торкатися партнера постійно, з приводу і без. Якщо ж тактильний контакт втрачається, якщо чоловік відштовхує від себе, а на його обличчі явно написано, що йому не надто приємно, можливо, почуттів до вас не залишилося.

"Я втомився, давай потім"

Цю фразу можна почути у різних ситуаціях, але насамперед зверніть увагу, чи не стала вона все частіше звучати у відповідь на вашу ініціативу зайнятися коханням.

Чоловік перестає бути близьким з коханою жінкою лише у випадках серйозної втоми чи хвороби, а також якщо вона перестає його приваблювати. Безумовно, із часом у стосунках сексуальний потяг може зменшуватися, а частота інтимних стосунків знижуватися. Але зверніть увагу на те, що чоловік, який кохає, швидше відгукнеться на ініціативу подруги, ніж повернеться на інший бік і скаже: "Ой, тільки не сьогодні, я так втомився".

"Знайди іншого, якщо щось не влаштовує"

Коли партнер сам пропонує знайти когось іншого, це погано. Можливо, він не розуміє, що ви можете мати зовсім іншу думку, не погоджуючись. Швидше це свідчить про те, що чоловік уже не має до вас ніжних почуттів.

Адже по-справжньому любляча людина слухатиме другого в будь-якому разі, що б той не казав. І навіть тоді, коли не згоден, він просто вислухає і прийме вашу позицію.

"Тільки давай знову без цих істерик"

"Не треба знову нити", "Давай обійдемося без цих твоїх дурниць", "Ну що ти як маленька" — нічого приємного в цих фразах, особливо сказаних сердитим і роздратованим тоном, немає, якщо вам потрібна підтримка, навіть по дрібницях. Чоловіки важко переносять жіночі сльози. Але якщо ви не маніпулюєте з їхньою допомогою, а щиро засмучені, то він збереться і втішатиме як може. Якщо любить, звісно.

"Це твої проблеми, а не мої"

Якщо в основі романтичних відносин лежать довіра, повага та любов, завжди буде почуття взаємності. Чому більшість міцних сімейних пар так багато досягають? У таких відносинах успіх одного — це успіх обох, те саме з проблемами та життєвими труднощами. Якщо чоловік дистанціюється, бо вважає ваші стосунки проблемними, швидше за все, він уже не любить.

Джерело