Франція переслала в Нову Каледонію великий поліцейський контингент

Франція переслала в Нову Каледонію великий поліцейський контингент

Фото: Reuters Кількість поліцейських і жандармів на острові, яким керує Франція, до вечора п’ятниці зросте з 1700 до 2700 осіб

Верховний комісар Франції Луї Ле Франк заявив, що заворушення призвели до чотирьох смертей і сотень арештів.

Великий контингент французької поліції почав прибувати в заморське володіння Франції Нову Каледонію. Вони тепер мають відновити контроль над місцевою столицею Нумеа. Про це розповів французький посадовець на тихоокеанській острівній території в коментарі агентству Reuters в п’ятницю, 17 травня.

Кількість поліцейських і жандармів на острові, яким керує Франція, до вечора п’ятниці зросте з 1700 до 2700.

Верховний комісар Франції Луї Ле Франк заявив, що заворушення, які почалися в понеділок, призвели до чотирьох смертей і сотень арештів. Ніч проти четверга, 16 травня, пройшла відносно спокійно. У місті Нумеа все ще залишаються точки, де відбуваються сутички.

“Підкріплення буде масово прибувати, і негайно (буде) розгорнуто для контролю над районами, які вийшли з-під нашого контролю в останні дні… щоб відвоювати всі райони міста, які ми втратили”, – зазначив посадовець.

Уряд Нової Каледонії у своїй п’ятничній заяві повідомив про те, що на острові є запаси продовольства на два місяці, і проблема полягає в його розподілі.

Франція переслала в Нову Каледонію великий поліцейський контингент

 У місті Нумеа все ще залишаються точки, де відбуваються сутички 

Нагадаємо, 

Джерело