ДОТ розпочав закупівлі харчування для ЗСУ на друге півріччя, передбачені зміни у стратегії

Державний оператор тилу розпочав закупівлі харчування для Збройних Сил України на друге півріччя.

Процедури вже розміщені на Prozorro, повідомляє ДОТ.

Закупівлі відбуватимуться комплектами за оновленим каталогом продуктів харчування. Як і раніше, окремо буде закуповуватися вода та хліб. Відповідні  будуть оголошені на Prozorro наступного тижня.

Крім цього, у закупівельній стратегії передбачено декілька змін, спрямованих на забезпечення безперервності постачання та сприяння покращенню харчування військових, серед них:

Протидія демпінгу. Раніше під час аукціону гранична ціна могла бути знижена на 50-70%. Зараз цей показник — 40%, що забезпечить чесну конкуренцію та підвищить значимість нецінових критеріїв: своєчасності постачання продукції, високої якості, належних обсягів.

Регіональна стратегія. Процедури закупівлі харчів відтепер поділені на три категорії за обсягами (великі, середні та малі) та лоти. У межах кожної процедури є обмеження щодо кількості лотів “в одні руки”, аби забезпечити надійність постачання та залучити спроможних постачальників.

Перевірка постачальників. Перед замовленням продукції в постачальника ДОТ буде проводити його аудит, аби дізнатися про готовність виконати замовлення. Фахівці перевірятимуть склади, транспорт, наявність кваліфікованого персоналу.

Цифровізація процесів. Уже зараз подача заявок здійснюється через інформаційну систему. Наступний етап — зробити всі кроки швидкими, зручними й доступними для кожного учасника процесу забезпечення харчування.

Джерело