Дякую за вітання

Найкращі слова подяки за вітання


Найкращі мої друзі, щиро дякую вам за вашу теплоту, щирість і позитивну енергію, яку ви мені подарували! Ви мій цінний скарб, і я вдячна за те, що маю таких прекрасних людей у своєму житті. Нехай цей день дарує вам так само багато радості, як і ви подарували мені!


Сердечно вдячний вам за привітання! За чудові слова, гарні та неймовірні побажання! Нехай ваші життя будуть наповнені радістю та благополуччям.


Велике спасибі за все прекрасні побажання, добрі слова і компліменти! Це велика радість і цінність мати таких людей навколо! Цей день народження подарував багато радості завдяки вам!


Друзі, я дуже вдячний і вдячний вам за привітання, а долі за таких хороших людей, які були надіслані мені, як кажуть на Кавказі – алаверди – всього того, чого ви мені побажали для мене буде ой як багато, тому – від щирого серця хочу ділитися цим з вами, як співається в пісні – все навпіл і будемо разом щасливі!


Величезне спасибі вам за таке тепле і миле привітання! Мені було дуже приємно читати ваші щирі слова, я назавжди запам’ятаю їх своїм серцем. Ви максимально підняли мені настрій, дякую.


Твої слова стільки значать для мене. Дякую тобі за твої добрі побажання і за твоє безцінне увагу. Спасибо большое, що ти є в моєму житті і за те, що цей в цей день, ти теж поділяєш ці щасливі моменти разом зі мною.


Красиві слова подяки за привітання


Дякую за добрі і теплі привітання в мій день народження. Я хочу побажати щастя і радості у відповідь. Нехай кожен день в житті буде, як свято, нехай кожна мить буде сонячним світлом любові і добра. Удачі Вам і ще раз спасибі!


Перш ніж день закінчиться, я хочу подякувати всім за те, що допомогли мені відсвяткувати його найкращим чином. Ви всі зробили мій день народження ще більш особливим, і я щиро вдячна вам від щирого серця.


Дуже дякую за всі привітання з днем народження, які я отримала сьогодні! Їх так багато, що я навіть не можу їх порахувати! Я дуже зворушений, що так багато людей подумали про мене сьогодні, і я можу сказати з що це дійсно зробило мій день ще більш особливим! Просто знаючи, скільки моїх чудових друзів, сім’ї та колег з усіх усюд пам’ятають про мій день народження – це так зворушливо.


Дорогі гості, висловлюємо величезну подяку за вашу присутність в такий важливий і значущий для нас день! Дякую Вам за теплі привітання, за ваші щирі посмішки і яскраві емоції. Наша сім’я бажає вам добра і благополуччя!


Друзі, ви – подарунки долі! Спасибі, що принесли з собою ще й інші подарунки. А за те, що «днюха» була чумова – окрема вам всім подяка. Бажаю, щоб в полум’я вашої дружби невпинно підкидали вугілля. Обіцяю, що сам для цього буду робити все можливе.

Читайте також: Вітання з Покровою


Щирі слова подяки за привітання


Дякую за поздоровлення та чудові побажання. Мій день народження нагадав мені, що життя у нас одне і його треба цінувати. Треба насолоджуватися кожною миттю. Треба вірити у себе. Твої побажання стали моїм стимулом, адже усе в наших руках, треба тільки рухатися далі, а не сидіти на місці. Я сподіваюся, що все неодмінно збудеться. А тобі хочу побажати кохання, везіння, здоров’я та щастя!


Висловлюю Вам щирі слова вдячності і свою вдячність за привітання з нагоди мого дня народження, я дуже ціную Вашу увагу і турботу, дякую Вам за незабутні миті радості і душевне тепло.


Спасибі всім величезне за теплі, ніжні, веселі, а часом і несподівані вітання! Ваші щирі слова та побажання проникли в мою душу і зігріли своїм теплом моє серце. Дякую вам, мої хороші, за увагу і повагу, які ви проявили. Мені дуже приємно, що ніхто з вас не забув про моє свято, і я сподіваюся, що все вами сказане обов’язково збудеться.


Спасибі величезне за теплі слова і побажання! Мені дуже приємно! Буду наполегливо працювати над тим, щоб кожне ваше слово збулося! Ще раз дякую!


Мені дуже приємно Ваша увага, мені дуже сподобалися Ваші вітання та чудові побажання. Спасибі велике. Сподіваюся, все саме так і буде, сподіваюся, що хоча б щось з Ваших добрих слів та збудеться. У відповідь хочу Вам побажати добра, любові, процвітання, миру і вірного щастя.


Дорогі мої друзі, я хочу від чистого серця подякувати вам за те, що ви є у мене, за вашу надійність, доброту і душевне тепло. Спасибі, що ви завжди поруч!


Теплі слова подяки за привітання


Від усієї душі хочу подякувати за теплі і приємні привітання. Мені Ваші поздоровлення подарували чудовий та оптимістичний настрій. Велике спасибі Вам за це. Бажаю Вам неймовірних сил і щастя, чудових ідей і світлої удачі.


Мені дуже приємно Ваша увага, мені дуже сподобалися Ваші вітання та чудові побажання. Спасибі велике. Сподіваюся, все саме так і буде, сподіваюся, що хоча б щось з Ваших добрих слів та збудеться. У відповідь хочу Вам побажати добра, любові, процвітання, миру і вірного щастя.


Дякую всім за теплі слова, наповнені щирістю і добрим до мене ставленням! Дякую всім за ніжні слова, в яких радість, любов і чуйність переплелися і стали зворушливою повістю, написаної вами для мене в день народження!


Дякую за привітання, подарунки та побажання. Нехай кількість отриманих вами подарунків долі буде дорівнює кількості прожитих днів!


Велика честь і радість — отримати такі добрі слова як вітання. Величезне людське спасибі за вказану увагу, за час, витрачений на підбір саме тих слів, які було так важливо вчасно почути. Низький уклін вам.


Дорогі мої, дякую вам за теплі та щирі привітання. Я дуже рада, що в моєму житті є такі добрі та чуйні люди, як ви. Буду рада, якщо всі ваші побажання виконаються у моєму житті. Мені щиро хочеться побажати вам у відповідь добра, радості і якнайбільше щасливих днів. Дякую що ви є!