Ці 6 фраз, почуті від чоловіка, мають насторожити будь-яку жінку

Деякі фрази, почуті від чоловіка, мають насторожити жінку.

На думку психологів, представники сильної половини людства більш прямолінійні, ніж жінки. Тому чоловіки часто транслюють свої думки вголос. При цьому жінки не завжди правильно інтерпретують почуте, і звідси виникають проблеми, інформує Ukr.Media.

Згадує колишню до місця і не до місця

"Тобі, напевно, буде неприємно, але моя колишня теж полюбляє цю групу", "Мій пес ніколи так не радів моїй колишній дружині". Багатьом людям подобається та ж сама музична група. Теж саме стосується і його собаки. До чого тут ви і навіщо ці постійні порівняння з колишньою? Гарне питання, відповідь на яке звучить дуже просто: чоловік або ще не вийшов з відносин з колишньою, або йому відверто байдуже на ваші почуття. І у тому, і у іншому разі вам варто замислитися.

Розповідає про свою жадібність або про жадібність жінок

І у тому, і у іншому варіанті це не принесе нічого гарного. Звичайно, не усі чоловіки чесно зізнаються: "Я жадібний" — їх набагато менше. Тому не треба думати, що це кокетство, і переконувати його: "Ні, милий, ти не такий". Він такий, і він відразу попереджає, що на подарунки, нові речі, квіточки та інші приємні нісенітниці він витрачатися не буде. І якщо для вас усе це є важливим, краще не витрачати свій дорогоцінний час на нього. Якщо чоловік полюбляє поміркувати про жадібність жінок, то чекайте на рахунок навпіл і забудьте про залицяння та подарунки.

Часто згадує про маму

"Моя мама…", і далі йде розповідь про те, що вміє, робить, готує його мама. Безумовно, мама займає важливу частину життя будь-якого чоловіка, але, коли її стає багато у ваших розмовах, особливо на початку знайомства, це наводить на думку: чи не з маминим синочком звела вас доля-лиходійка.

Зізнається, що не може без вас

Зазвичай такі визнання йдуть за розлученням, сваркою, загалом, використовуються у якості примирення. Він каже: "Я без тебе не можу", ви відразу танете (адже ви теж не можете) і біжите йому назустріч з розкритими обіймами. Головне у цій історії — те, що розлучатися і миритися ви будете тепер часто, і щоразу він буде не в змозі жити без вас. Такому чоловіку весь час потрібні емоційне підживлення, загострення пристрастей, щоб він не міг, а потім примирення, і все добре, але недовго. Почуття трохи притупляються, і знову хочеться пристрастей. Виходять такі емоційні гойдалки. Якщо ви шукаєте у стосунках стабільності, то краще вибирати чоловіка, який може без вас, але не хоче, тому що саме з вами йому добре. Він емоційно доросліший і знає, що йому потрібне.

Стверджує, що ви найкраща

Компліменти завжди приємно чути. Але, на жаль, саме ця фраза, промовлена вашим обранцем, не обіцяє нічого гарного. "Ти найкраща!" — говорить він вам, і, погодьтеся, хочеться уточнити, зі скількома жінками він вас порівнює. Але навіть не це лякає, а те, що сьогодні ви найкраща, а завтра чи післязавтра він проведе новий порівняльний аналіз, і виявиться, що найкраща не ви, а якась інша. Пам'ятайте, що ця фраза свідчить про тимчасову номінацію.

Переживає за вас і хоче захищати

Усім без винятку жінкам мріється про одне: щоб коханий чоловік піклувався про них. І, звичайно, приємно почути від свого обранця, що він за вас хвилюється і переживає. Але все залежить від ситуації. Якщо ви підвернули ногу на рівному місці, нормальний чоловік не говорить про свої почуття, а поспішає вам на допомогу. Якщо чоловік просто хвилюється за вас і постійно натякає, що вас треба захищати, то це свідчить про те, що він або тривожна особистість, отже, у нього є проблеми, або намагається зробити вас слабкою, тобто підпорядкувати вас собі. З таким чоловіком краще бути дуже уважною. Нормальний чоловік не говорить про захист, а просто знаходиться поруч, підтримує і оберігає.

Джерело