Чому в життя не приходять нормальні чоловіки: Якості, без яких не варто чекати на нормального принца

Які жінки притягують у своє життя адекватних чоловіків.

Говорять, що протилежності притягуються. Насправді такі випадки рідкісні. Жайворонку важко існувати з совою, інтроверт швидко втомлюється від людини, яка любить бути в центрі уваги, а той хто надає перевагу екстремальному відпочинку сумує в суспільстві любителя пляжного тюленінга (це коли лежиш на сонці і нічого не робиш), інформує Ukr.Media.

Найчастіше притягуються люди, які схожі, які мають спільні цінності, погляди, захоплення та риси характеру. Це і є основною відповіддю на запитання «Чому в моє життя не приходять нормальні чоловіки». Напевно, сама жінка поки що не дотягує до того, хто їй так потрібен. Тому що в ній не вистачає певних якостей.

Самодостатність

Мало хто хоче завести стосунки з Василем, що лежить на дивані та вказує, як правильно потрібно мити посуд. Такі чоловіки люблять дорікати жінкам за меркантильність, але насправді розрахунок у відносинах — це нормально. Рай у курені підходить, коли вам по 18 років і попереду ціла вічність. Коли ви вступаєте в більш свідомий вік, хочеться жити в нормальних умовах і не боятися кожен день, що продукти в холодильнику закінчаться, а нові купити нема на що.

Тому хотіти стосунків із чоловіками, які вміють забезпечити спокійне життя, — це не просто нормально, це розумно! Але при цьому безглуздо розраховувати тільки на когось, забуваючи, що головний ваш захисник у житті — ви самі. Якщо ви не вмієте заробляти, якщо витрачаєте зарплату за один день, а потім сидите в боргах, якщо єдине ваше бажання знайти когось, щоб ніколи більше не працювати… кого ви притягнете? Рівно таку ж людину, з якою на пару влазитимете в кредити і думатимете потім, звідки б дістати гроші.

При цьому самодостатність — це не про "я сама за себе заплачу", "я сама собі все куплю", "я ще й мужику своєму грошей дам". Не забувайте, що у відносинах важливо залишатися тендітною жінкою, дозволяючи чоловікові бути сильним здобувачем.

Є, звичайно, утриманки. Чиє життя — це якраз вічний пошук того, до кого можна присмоктатися і нічого не робити. Сценарій є максимально небезпечним. Такі жінки в обмін на гроші можуть запропонувати молодість, але вона нескінченна. А ось історіям, коли їй виповнилося 40 і її попросили за двері, кінця якраз немає.

Жінці завжди має бути куди піти та на що жити. Нехай цього ніколи не станеться. Але самодостатність — це найважливіше, що має бути у жінки, навіть якщо вона у стосунках.

Почуття гідності

Дивно, що найбільше нещасні у стосунках ті жінки, які "та я все для нього готова віддати". Це психологічний парадокс — що більше ви підлаштовуєтеся, забуваючи про себе, то менше потрібні.

У відносинах має бути місце поваги. Але повага має бути взаємною. Якщо комусь із партнерів незручно, не треба підлаштовуватися. Треба обговорити та прийти до того, щоб було всім добре.

Якщо вас просять пішки в темряві та самоті їхати до свого "принца", щоб тільки побачити його світле обличчя, беріть валізу і йдіть. Від нього. Як найдалі.

Жінка має висипатися. Жінка не повинна повертатися зі побачення одна пішки через пустир на шпильках (бо, розумієте, її Вася любить високих і довгоногих, але таксі їй викликати не може). Жінка не повинна залишати захоплення заради варіння борщу на кухні. Майте гідність піти звідти, де вас просять втратити себе задля чоловіка. Якщо ви на себе забиватимете, хіба хтось вас любитиме?

Любов до себе

Пам'ятаєте заповідь про "кохай ближнього свого, як самого себе"? Адже в ній ключове не "кохай ближнього", а "як самого себе"! Тобто. спочатку ми любимо і дбаємо про себе, а потім розуміємо, що таке справжнє кохання до інших. Без любові до себе неможливо кохати ще когось.

До речі, більшість наших закоханостей немає нічого спільного з істинними почуттями. Це банальна нестача уваги. Жінки, які страждають від неї, із захопленням сприймають будь-які стосунки. Тому що в них отримують дозу уваги та підсідають. Їм неважливо, хто надає цю увагу, головне, щоб вона була. Емоційні наркомани, на жаль, ніколи не побудують нормальних стосунків, бо вкрай нерозбірливі у партнерах. Ви можете їх впізнати з легкістю — вони так бояться залишитися на самоті, що перестрибують із пари в пару. До будь-кого, аби хоч якийсь чоловік був поруч.

Любити себе — це означає, що ви знаходите кайф у відносинах із собою, а не з кимось. Але якщо хтось гідний з'явиться, ви готові прийняти його у ваш світ. Адже у вашому світі має бути лише найкраще.

Ви повинні навчитися настільки любити себе, щоб вам було добре і з собою. Лише тоді ви зрозумієте, що таке справжнє кохання з іншою людиною. Решта — емоційна наркоманія.

Тверезість

Ми зараз не про алкоголь. Від почуттів наш мозок може відключитися гірше, ніж від вина. Але в п'яному стані є величезні ризики.

Холодна голова, до речі, цілком відмінно сусідить із гарячим серцем. Не варто думати, що не втрачати голову у стосунках — це означає бути розважливою жінкою, яка не здатна любити. Любити і думати — це не фантастика. А ось перестати розуміти від кохання — небезпечне заняття.

Якщо ваша прекрасна голова буде твереза в емоційному плані, ви відразу проскануєте, хто з ваших залицяльників адекватний, а на кого і час витрачати не варто. При цьому тверезість жіночого розуму часто межує з інтуїцією — до неї теж слід дослухатися. Саме вона допомагає розуміти, що навіть якщо ця людина зараз здається не найвигіднішою партією порівняно з рештою, то через 10 років ви лише з нею зможете залишитись щасливою.

І найголовніше. Жінка, яка притягує у своє життя найкращих чоловіків, керується правилом "Краще бути однією, ніж разом із ким попало". Припиніть надавати стосункам таке важливе значення. Величезна кількість людей з "так хоч у якомусь подобії сім'ї жити" дуже нещасливі, — куди ж ви, дорогі пані, так прагнете вляпатися постійно?

У той момент, коли Всесвіт побачить, що ви на подачки не згодні, він обов'язково організує вам зустріч із найкращим із чоловіків.

Джерело