Чому плавання ідеальний вид спорту для жінок

8 доказів, після яких ви в цьому переконаєтеся.

Обираєте свій вид спорту для фігури та тонусу?

Тоді це точно басейн! Він найкраще підходить для жінок і ось чому, інформує Ukr.Media.

Підтягнуте тіло

Басейн тримає в тонусі всі групи м'язів, при цьому завдяки підтримці води ви не будете відчувати перевтоми. Це просте і високоінтенсивне тренування одночасно.

Гнучкість та еластичність

Плавання розвиває гнучкість, адже головний його принцип це плавні рухи. Ви самі не помітите, як ваші рухи стануть граційними і елегантними.

Прискорення обміну речовин

Завдяки тому, що при плаванні прокачуються всі м'язи, а м'язова тканина прискорює метаболізм, вже після місяця занять плаванням ваш обмін речовин вийде на якісно новий рівень.

Втрата зайвої ваги

Плавання спалює до 360 калорій в годину, при цьому в басейні провести годину набагато легше, ніж бігати на біговій доріжці ( при тому, що біг спалює в півтора рази менше калорій). Так що вибір спорту для схуднення очевидний.

Масаж

Тривалий опір води створює масажний ефект, знімаючи м'язову втому і надаючи вплив на кожну клітину шкіри, що сприяє її регенерації.

Рівна спина

Плавання тренує м'язовий корсет, а сильні м'язи спини утримують її рівною, роблячи поставу справді королівською.

Цифровий детокс

Мабуть, сьогодні майже не залишилося тренувань, де не можна в перерві подивитися в смартфон. Крім плавання. Під водою чи воді стрічку соцмереж не вийде погортати.

Розслаблення

Нарешті, завдяки тому, що навантаження рівномірно розподіляється по всьому тілу плавання допомагає максимально розслабитися. А психологи запевняють, що в цей момент ми підсвідомо згадуємо час, коли ще не народилися і спокійно плавали в навколоплідних водах.

Джерело