Чому жінкам після розлучення з чоловіком, так важко створити нові відносини

Сім поширених причин, які заважають жінці створити нові відносини.

Ви розлучилися з чоловіком, і тепер ви вільна жінка. Але чомусь вам так важко створити нові відносини. Здається, що це неможливо, що щастя важко знайти в цьому світі. Своєю чергою, ваш колишній партнер вже знайшов вам заміну, і життя його складається досить добре, інформує Ukr.Media. Як так виходить, що ви не можете влаштувати справи на особистому фронті?

Невдалий досвід з минулого

Він негативний, і ви боїтеся його повторення. Найчастіше саме той біль, який ви отримали в минулому, заважає вам знайти нову половинку. "Наступити на ті ж граблі" ви не хочете. Ви не готові закохатися заново і знову розлучитися.

Низька самооцінка

Вам може здаватися, що ви — нікому непотрібна людина. Зазвичай після розставання з партнером жінка проявляє невпевненість в собі. Це не дає їй повноцінно жити далі, будувати якісь плани на особисте щастя. Виходить, що дами, залишившись в гордій самоті, «ставлять на собі хрест».

Почуття провини

Досить поширене серед прекрасної статі — звинувачувати себе після розставання з обранцем. Після невдалих відносин жінка отримала психологічну травму, і це не дає їй спокійно вибудовувати особисте життя.

Сімейний сценарій

Наприклад, дівчина або жінка, розлучившись зі своїм обранцем, не усвідомлює, що на неї впливають стереотипи батьків. Материнська модель поведінки щодо сильної статі — це те, що на підсвідомому рівні успадковує панянка від своєї мами. Припустимо "я сама все можу" — програма, яка так чи інакше впливає на майбутнє жінки. З надмірно самостійною леді шанувальник не відчуває того, що він — чоловік.

Комплекс жертви

"Мене кинули»," я віддавала йому всю себе", — подібну думку виносить дама з розбитих відносин з колишнім. Тепер вона відчуває себе "вичавленим лимоном" зі страхом: "якщо він піде, я помру!». Ймовірно, подібним чином жінка намагається змінити сімейні переконання про самотність.

Незрілість

Тут мається на увазі психологічна незрілість, коли жінка не готова взяти на себе відповідальність у відносинах з коханою людиною. "Я хочу пожити собі на втіху!"- — так розмірковують дівчата, у кого раніше відбувалися невдалі стосунки.

Ви боїтеся закохатися без взаємності

Всіх чоловіків така панянка буде відштовхувати, адже їй не хочеться "лити сльози в подушку", раптом її не полюбить чоловік?

Прийти в нормальний стан і почати нові стосунки з протилежною статтю допоможе внутрішня робота. Якщо у вас зламалася якась річ, ви її прагнете полагодити, а не викинути. Тому необхідно працювати над страхами, самооцінкою, комплексами, вихованням, своїми ресурсами. Вся ваша енергія транслюється оточуючим людям, в тому числі і чоловікам. Часом нелегко визнати свої недоліки, але робота над собою призведе до змін в особистому житті, зробивши з вас щасливу жінку з новою моделлю поведінки.

Джерело