Чоловіки з цими іменами схиблені на флірті, а сенс життя визначають як вічне “полювання” і “завоювання” прекрасних дам

Чоловіки бабії, вони не пропустять повз жодної спідниці.

Є зразкові сім'янини і вірні чоловіки, або такі кавалери, хто готовий перетворити життя своєї ненаглядної в справжню казку. І пощастило тим жінкам, у кого в партнерах опинилися саме ці хлопці. Тому що є персони і менш приємні за характером. Наприклад, бабії. Можна сміливо сказати, що чоловіки з наступними іменами не пропустять повз себе жодної спідниці, інформує Ukr.Media.

Олексій

Олексій з вогненної або повітряної стихії знака Зодіаку виявиться моторошним бабієм.

Познайомившись з чоловіком, кого назвали прекрасним ім'ям Олексій, важливо відразу запитати його знак Зодіаку. З більшою ймовірністю кавалер виявиться легковажним бабієм, якщо належить саме до стихії Вогню — Овен, Лев, Стрілець, або ж повітря — Близнята, Терези, Водолій. Балагур з натури, Льоша легко знаходить до дівчат підхід і розташування, вміючи їх веселити, займати фантастичними розповідями і активним фліртом. Олексій чарівний і знає це, може навіть маніпулювати собі на благо.

Роман

Чоловік на ім'я Роман не стане зупинятися на одній дівчині.

Хіба носій імені, яке буквально асоціюється у дам з любов'ю, може виявитися тихонею і скромником, що сидить вдома? Дуже навряд чи. Більшість Романів звикли брати від життя все, насолоджуватися ним і, звичайно ж, не відмовляти собі в розмаїтті супутниць. Нерідко чоловік ставить за мету пофліртувати на вечірці з якомога більшою кількістю красунь або переспати з ними. Тому ставитеся перший час до Романа з настороженістю. Мало що задумав цей ловелас на ваш рахунок.

Денис

Володар імені Денис не проти оточити себе компанією з красунь.

Пам'ятаєте давньогрецького бога Діоніса? Той, хто протегував розвагам, вину і розпусті. Немає нічого дивного в тому, що у чоловіка з співзвучним ім'ям Денис виявиться такий же характер і тяга до любовних пригод. Хлопець легкий на підйом, товариський, вміє повеселитися і завжди горить бажанням опинитися в суспільстві прекрасних дам. Так, чим більше, тим приємніше. І навіть штамп в паспорті і обручка на пальці не зупинять Дениса від любовних пригод, якщо той захоче.

Джерело