Блогер показав, що може статися з тілом, якщо цілий рік кожен день віджиматися по 100 разів

Хлопець з зайвою вагою взяв участь в челенджі.

YouTube-блогер Джек Кленсі в кінці вересня закінчив фітнес-експеримент: рівно рік він робив по 100 віджимань на день. Його надихнули атлети Джеймс Уайт і Нік Бер, які також документували свої досягнення в цьому марафоні (Бер робить віджимання десять років), інформує Ukr.Media.

У своєму фінальному відео Кленсі розповів, що він побачив, як змінилося його життя за минулий рік і, головне, що сталося з його тілом.

З самого дитинства Кленсі страждав від зайвої ваги. Його "пік" припав на 17 років. Тоді він важив 135 кілограмів. До 33-х років чоловікові вдалося схуднути до 90 кіло, тож він вирішив, що почне готуватися до марафону віджимань.

  • "Коли я спробував віджатися кілька років тому, то у мене нічого не вийшло. Мені доводилося робити це стоячи на колінах, щоб компенсувати брак сил. Трохи тренувань — і я вже міг робити кілька стандартних віджимань, потім ще кілька, і ще кілька, І коли я приступив до цього випробування, то міг робити по 14 віджимань за раз в перший же день. В кінці експерименту кількість дійшла до 36 разів поспіль."

До того, як почати експеримент, Джек ходив в спортзал і дотримувався різних дієт, але, за його словами, без серйозних змін в щоденній поведінці йому мало що допомагало. Особливо він ненавидів дієти.

  • "Ненавиджу це слово. Дієти не працюють. Вони носять тільки тимчасовий характер. Як тільки ваша дієта закінчена, старі харчові і життєві звички повертаються, а разом з ними і вага."

Постійна робота над собою в рамках челенджу, а також щоденні зважування і вивчення літератури про здоровий спосіб життя, допомогли Кленсі змінити своє ставлення до їжі. Він почав їсти більше рослинної їжі і скоротив споживання м'яса і молочних продуктів. Також він став контролювати розмір порцій і навіть практикувати інтервальне голодування.

  • "Моя концентрація на щоденних вправах дозволила мені сконцентруватися і на моєму харчуванні. Найголовніше -змінилося моє ставлення до їжі і до алкоголю. Тепер мені не хочеться бездумно шкодити собі самому через секундну примху."

Крім харчових звичок, у Джека покращився сон. Це він називає ще одним важливим фактором успіху. Найголовніше — піднялася самооцінка. Він схуд на 7 кілограмів, але водночас набрав м'язову масу. Його вага до кінця експерименту опустилася до 80 кг — в останній раз він так важив в 10-11 років.

Тепер чоловік жартома каже, що йому не варто було починати одразу з такої кількості віджимань.

  • Спочатку завдання здавалося нездійсненним, але дуже швидко я втягнувся і 100 повторень вже робив з легкістю. У якийсь момент і це стало проблемою, тому що я не прогресував, а підтримував стабільність своїх тренувань. Якби я почав хоча б з 50-ти було б цікавіше."

Кленсі попереджає, що не всякому підійде такий спосіб схуднення: важливо спостерігати за своїм самопочуттям і давати собі відпочинок, щоб тіло встигало відновлюватися між тренуваннями. Він також підкреслює, що немає нічого поганого в тому, щоб робити вправи навіть через день — головне не кидати, навіть якщо помітних змін немає в перші тижні.

Джерело