Білий дім підтвердив участь США у Саміті миру

Білий дім підтвердив участь США у Саміті миру

Фото: Getty Images Карін Жан-П’єр ухилилася від прямої відповіді, щодо можливої присутності Джо Байдена на Саміті миру

Американська делегація буде присутня на саміті у Швейцарії, але досі невідомо, чи буде присутній президента США Джо Байден.

США будуть представлені на глобальному Саміті миру, який відбудеться у Швейцарії 15-16 червня. Про це сказала речниця Білого дому Карін Жан-П’єр на брифінгу.

“Ми брали активну участь у кожному з попередніх українських мирних самітів. Уряд США бере в цьому участь. І ми будемо представлені на цьому майбутньому саміті”, – заявила вона.

Водночас на запитання, чи буде на Саміті миру особисто присутній президент США Джо Байден, вона відповіла, що “не має більш конкретної інформації, якою може поділитись”.

За словами Жан-П’єр, зараз важливо продовжувати підтримувати Україну, щоб вона мала всі необхідні можливості для захисту, а також для забезпечення справедливого та міцного миру.

Раніше ЗМІ повідомили, що Джо Байден може пропустити Саміт миру у Швейцарії. Президент США замість цього начебто може відправиться на запланований захід зі збору коштів на передвиборчу кампанію в Каліфорнії.

Напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що можлива відсутність Байдена на Саміті миру буде “не дуже сильним рішенням”, якому особисто аплодуватиме Володимир Путін.

Джерело