Барре-тренування — новий спосіб отримати ідеальну фігуру

Що таке барре-фітнес та найпоширеніші питання про цей цікавий вид тренувань.

Тренування барре є не в кожному спортзалі, і абсолютно даремно!

Завдяки йому можна зробити тіло більш рельєфним, скинути вагу і накачати в міру м'язи. Його плюс ще в тому, що вони розраховані спеціально для жінок. Цікаві факти про барре фітнес, після яких вам захочеться пробувати що це таке, інформує Ukr.Media.

Як давно існують барре-тренування?

Напрямок Barre придумала німецька балерина Лотте Берк: після серйозної травми дівчина покинула сцену, але, щоб не виключати звичні фізичні навантаження, вона створила комплекс фітнес-вправ з елементами танцю. Свою першу студію Лотте відкрила в 1959 році, коли їй було 46, і вела тренування для найвідоміших дам Лондона аж до 80 років. В нашій країні цей напрямок з'явився зовсім нещодавно.

На якій філософії ґрунтується тренування?

За задумом Лотти Берк, тренування барре концентрувалося на зміцненні м'язів кора. Кор — це взаємопов'язаний м'язовий ряд, який допомагає нашому тілу тримати рівновагу, правильно розподіляти навантаження при ходьбі, бігу або будь-якому іншому русі. Він також фіксує внутрішні органи в анатомічно правильному положенні і допомагає зберігати нормальний внутрішньочеревний тиск. До речі, багато хто помилково думають, що м'язи кора — це лише область живота, насправді в цю групу входять і сідничні м'язи.

Берк створювала комплекс вправ ґрунтуючись також на остеопатії, тому приділила особливу увагу роботі з глибинними м'язами, з силою і гнучкістю. Комбінація балетних і силових вправ, а також елементів йоги і пілатесу краще всього працюють саме з жіночим тілом і його особливостями. Тіло підтягується, стає більш рельєфним, при цьому не втрачає жіночності, а навпаки, посилює її за рахунок формування гарної постави.

Які є види барре-тренувань?

Як таких видів у барре немає. Метод містить близько 140 різних вправ, і в залежності від рівня підготовки, наявності травм і протипоказань тренер може комбінувати їх, щоб людині було комфортно і вона отримала максимальний ефект. У цьому перевага персональних тренувань барре — під час заняття тренер контролює кожен рух вашого тіла, роблячи акцент на тих м'язах, які необхідно опрацювати саме вам.

Використання м'ячів, гантелей і гумок дозволяє зробити заняття цікавими й різноманітними. Нудно не буде це точно.

Як обрати відповідне тренування?

Під час тренування йде робота в такому порядку: розминка, верхня частина тіла, сідниці, стегна, прес, розтяжка і розслаблення. І, якщо потрібно, тренер зробить акцент на тій зоні, яку ви хочете опрацювати.

Скільки калорій можна спалити за тренування?

За одну годинне тренування можна спалити близько 400 калорій. Це відмінний варіант для тих, хто хоче скинути вагу, але кому не подобаються стандартні інтервальні тренування або заняття в залі.

Чи є якісь обмеження?

Плюси барре-тренувань у тому, що тут можна регулювати навантаження. Якщо обмежень немає — інтенсивність буде збільшуватися від заняття до заняття, по мірі освоєння елементів. Якщо існують обмеження, наприклад травми, то дається підготовка до кожної вправи і послідовне відновлення, а сам процес тренування менш інтенсивний.

Можна займатися тільки барре, або для формування підтягнутого тіла необхідно їх поєднати з іншими видами тренувань?

Барре — це відмінне тренування для дівчат. Працювати з жіночим тілом потрібно дуже акуратно та уважно, насправді не дуже корисні виснажливі вправи в залі або бездумне виконання популярних тренувань.

Балетні рухи, кардіо-вправи, елементи йоги, з яких складається методика барре, дозволяють займатися тільки цим напрямком, якщо ви знайшли себе саме в ньому.

Помітних результатів можна досягти, якщо займатися два-три рази в тиждень. А для того, щоб сформувати більш плавний рельєф м'язів, варто чергувати барре з розтяжкою — вона допоможе зняти напругу в м'язах і не дозволить їм «забитися».

Які проблеми допомагає розв'язати барре?

Розвиток гнучкості, формування і зміцнення постави, плавність рухів, красиві руки, пружні сідниці і підтягнутий живіт — все це допоможе вам отримати барре-тренування.

Джерело