Байден відреагував на обвинувальний вирок своєму синові

Байден відреагував на обвинувальний вирок своєму синові

Фото: Getty Images Син президента США Джо Байдена Гантер Байден

Присяжні визнали сина президента США винним за всіма трьома пунктами звинувачення у федеральному судовому процесі щодо незаконного зберігання зброї.

Президент США Джо Байден заявив, що приймає вирок своєму синові Гантеру у справі про незаконне зберігання зброї і продовжить поважати судовий процес. Про це у вівторок, 11 червня, The Washington Post.

“Як я вже казав минулого тижня, я прийму результат цієї справи й далі буду з повагою ставитись до судового процесу, поки Гантер розглядає можливість апеляції”, – додав президент США.

Американський лідер додав, що він – “президент, але також і батько”, та наголосив, що він і перша леді Джилл Байден “любимо нашого сина і дуже пишаємося тим, яким він став сьогодні”.   “Багато сімей, чиї близькі боролися із залежністю, розуміють почуття гордості, коли бачиш, як той, кого ти любиш, стає таким сильним і стійким у одужанні”, – сказав лідер США. 

У жовтні 2018 року Гантер Байден здійснив покупку револьвера Colt Cobra 38SPL. Однак, при купівлі зброї Байден молодший збрехав продавцю, що не вживав наркотиків. За нібито помилкові свідчення сина президента почали судити минулого тижня.

У зв’язку з вердиктом Гантеру Байдену загрожує до 25 років ув’язнення та штраф до 750 тисяч доларів. Тепер суд має призначити дату офіційного ухвалення вироку. За словами судді, на це є 120 днів. 

Адвокати Гантера Байдена вже зазначили, що готові до апеляції вироку.

Присяжні визнали сина нинішнього президента США Гантера Байдена винним за всіма трьома пунктами звинувачення у федеральному судовому процесі про незаконне зберігання зброї. 

Байден сказав, як відреагує, якщо його сина засудять

Джерело