Байден відповів Трампу, щодо дебатів

Байден відповів Трампу, щодо дебатів

Фото: Getty Images Байден погодився брати участь у дебатах з Трампом

Трамп, який відмовився від дебатів зі своїми суперниками до перемоги на республіканських праймеріз минулого місяця, кидає виклик Байдену, пропонуючи дебати з чинним демократом “будь-де і будь-коли”.

Президент США Джо Байден має намір взяти участь у дебатах з колишнім президентом США Дональдом Трампом. Про це у п’ятницю, 26 квітня, пише Reuters.

“Я не знаю коли, але я буду радий дебатувати з ним “, – сказав Байден в інтерв’ю телеведучому Говарду Стерну.

У агенції зазначають, що ця заява стала найчіткішим висловлюванням Байдена щодо перспективи президентських дебатів.

Вказується, що позиція Байдена разюче змінилася, адже кілька місяців він відмовлявся виступати на сцені з Трампом. Журналісти вважають, що це сталося на тлі тиску від телевізійних мереж і представників передвиборчого штабу Трампа, які вимагали, щоб Байден таки погодився брати участь у дебатах.

День виборів у США призначений на 5 листопада 2024 року. До 6 січня 2025-го голоси виборців мають бути офіційно підраховані в Конгресі, а 20 січня 2025 року відбудеться інавгурація обраного президента.

Наразі Демократична та Республіканська партії США мають визначитися зі своїми кандидатами на національних з’їздах. 15 липня 2024 року офіційно визначити свого кандидата мають республіканці, а 19 серпня – демократи. Після цього протягом осені 2024-го триватимуть дебати й агітація.

Колишній президент США Дональд Трамп виступаючи перед прихильниками в Огайо заявив, що якщо він не переможе на президентських виборах у листопаді, це означатиме ймовірний кінець американської демократії. 

Джерело