9 причин, чому чоловік готовий піти з сім’ї заради іншої жінки

Чому, іноді навіть пообіцявши зберігати вірність, деякі чоловіки замислюються про те, щоб піти зі шлюбу до іншої жінки?

Розбиратися у відносинах, особливо коли ви одружені, буває непросто. Іноді навіть пообіцявши зберігати вірність, деякі чоловіки замислюються про те, щоб піти зі шлюбу до іншої жінки. З'ясувавши, чому вони так вважають, ми можемо зрозуміти, як влаштовані стосунки, інформує Ukr.Media.

Чи це бажання чогось нового або почуття роз'єднаності, існує безліч причин, з яких чоловік може задуматися про те, щоб бути з кимось ще.

Давайте розглянемо 9 простих причин, з яких це може статися:

Він шукає щось нове

Іноді чоловікові може здаватися, що він застряг у повсякденному житті. Він шукає гострих відчуттів, пригод, чогось відмінного від буденності. Справа не в тому, що він більше не любить своєї супутниці життя, просто він шукає змін, іскри, щоб знову розпалити свою пристрасть до життя.

Йому скучно

Нудьга може закрастися в будь-які стосунки, навіть у шлюб. Коли чоловікові здається, що кожен день — це та сама стара історія, він може почати шукати гострих відчуттів в іншому місці. Справа не в тому, що йому байдужа дружина, просто одноманітність змушує його жадати стимулу та різноманітності.

Йому подобається грати

Деякі чоловіки люблять захоплюючі ігри. Йдеться не про кохання чи зобов'язання, а про те, як швидко отримати задоволення від процесу досягнення нового. Для таких чоловіків азарт полягає у флірті, спокусі та завоюванні. Можливо, вони емоційно відірвані від свого шлюбу та шукають підтвердження у швидкоплинних зустрічах.

Він хоче підняти своє его

Невпевненість у собі може мучити навіть найсильніших чоловіків. Коли чоловіче его крихке, він може шукати підтвердження в інших жінок, щоб відчути себе бажаним та оціненим. Увага та компліменти від когось нового можуть на якийсь час підняти його самооцінку, навіть якщо це означає поставити під загрозу його шлюб.

Він почувається нереалізованим

Якщо чоловік почувається незадоволеним у шлюбі, він може шукати задоволення в іншому місці. Чи це емоційні, фізичні чи інтелектуальні потреби, які не задовольняються, перед спокусою людини, яка, здається, пропонує те, чого не вистачає, важко встояти.

Він прагне свободи

Шлюб іноді може здаватися клітиною для людини, яка прагне свободи та незалежності. Перспектива бути пов'язаним по руках і ногах може змусити його шукати розради в обіймах іншої жінки, яка уособлює почуття звільнення від подружніх обмежень.

Він емоційно усунений

Коли емоційна близькість у шлюбі зникає, чоловік може шукати зв'язок в іншому місці. Будь-то невирішені проблеми, розрив зв'язку або просто віддалення один від одного, він може знайти втіху в увазі та розумінні, які він відчуває від іншої жінки.

Він почувається недооціненим

Якщо чоловік не відчуває, що його цінують у шлюбі, він може шукати підтвердження в іншому місці. Чи то захоплення, увага чи визнання, спокуса відчути себе оціненим кимось новим може бути привабливою, навіть якщо це тимчасово.

Він схильний до впливу однолітків

Іноді зовнішній вплив, наприклад друзі чи колеги, може зіграти роль у вирішенні чоловіка шукати позашлюбні зв'язки. Тиск друзів або соціальні норми, що прославляють невірність, можуть підштовхнути його до зради у пошуках схвалення чи прийняття у колі спілкування.

Джерело