9 ознак того, що ваші відносини пора закінчувати

Якщо у своїх стосунках ви помітили всі або більшість з нижчеописаних ознак, значить у вас серйозні проблеми і вам є над чим подумати.

У будь-яких відносинах бувають злети і падіння. Настають також і такі моменти, коли все повністю виходить з-під контролю і ти губишся, ставлячи собі питання: чи варто все це продовжувати чи ні? Після розставання багато шкодують, що не змогли зрозуміти раніше, що відносини були приречені на провал з самого початку. У багатьох очі на це відкриваються вже після розставання, оскільки раніше їх засліплювала любов і вони просто не могли тверезо мислити. Якщо у своїх стосунках ви помітили всі або більшість з нижчеописаних ознак, значить у вас серйозні проблеми і вам є над чим подумати, інформує Ukr.Media.

Велику частину часу ви сваритеся

Періодичні сварки зовсім не є ознакою нездорових відносин адже сварки — це невід'ємна частина спілкування, а також спосіб вирішення деяких конфліктів. Ви повинні насторожитися в тому випадку, якщо жоден день не проходить без сварок і суперечок, які стають єдиним способом вашого спілкування. Також ви повинні почати турбуватися, якщо ваші сварки стають настільки серйозними, що не обходяться без особистих і фізичних образ один одного. Ніякі вибачення не зможуть перекрити такого завданого болю і неповагу. Ніхто не заслуговує таких негативів і забирають всі сили відносин.

У вас справа дійшла до такого, що всі ваші друзі відмовляються проводити з вами час з-за того, що ви постійно сваритесь і просто випромінює негативну енергетику. Якщо ви знову і знову починаєте сварки, які не призводять ні до якого результату і не важливо, якими вони будуть, незначними або серйозними — вам пора вирватися з цього порочного кола.

Вам здається, що ви насправді не знаєте свого партнера

Немає нічого більш важливого у відносинах ніж спілкування адже воно сприяє розумінню один одного, а також зближує вас. У деяких випадках, ви не можете розповісти своєму партнеру про свої почуття і бажання тому що, як вам здається, він вас не зрозуміє. Якщо, до всього іншого, ви нічим не ділитесь один з одним, наприклад, ви навіть не знаєте чим ваш партнер займається на вихідних, та й не хочете знати, значить з вашими відносинами явно щось не так.

Якщо ви і ваш партнер не розмовляєте про ваше майбутнє — це ще одна тривожна ознака. Якщо за весь час ваших відносин ви не разу не обговорювали майбутні плани на сім'ю, кар'єру, цілі і т. д., значить ви або не бачите один одного разом в майбутньому, або просто не хочете цього. Перестаньте витрачати час на ці відносини і відпустіть один одного.

Ви уникаєте один одного

У щасливих відносинах партнери хочуть проводити разом якомога більше часу, насолоджуються компанією один одного і тужать в розлуці, а не навпаки. Якщо ви уникаєте свого партнера і віддасте перевагу радше сидіти і нічого не робити, ніж провести час з ним — вам є про що задуматися.

Відсутність довіри

У відносинах вкрай важливо повністю довіряти один одному. Якщо у одного з вас є звичка перевіряти пошту, повідомлення і соціальні мережі своєї другої половинки, значить це лише питання часу, коли ваші стосунки закінчаться. Відсутність довіри може з'явитися внаслідок невдалого досвіду в минулому, наприклад зради вашого попереднього партнера. Якщо ви намагаєтеся, але все-таки не можете відпустити минуле, краще закінчите відносини і перестаньте мучити себе і свого партнера. Ні одні відносини не протримаються довго без довіри.

Між вами немає фізичної близькості

Фізична близькість йде рука об руку з духовною і емоційною близькістю. Цілком природно, що у деяких пар, які зустрічаються вже довгий час, пропадає та пристрасть, що була на початку відносин. Якщо ж пристрастю у ваших стосунках навіть і не пахне і ви навіть не можете пригадати, коли в востаннє цілувалися, значить з вашими відносинами явно щось не так. Якщо ви нещасливі разом, ви будете віддалятися один від одного і у фізичному плані.

Ваші стосунки стали односторонніми

Для підтримки відносин необхідна ініціатива обох партнерів. Якщо ваш партнер не вважає, що йому потрібно прикладати якісь зусилля, або ж ставитися до всього зневажливо — одні ваші старання не зможуть врятувати ваші відносини. Згодом ви втомитеся віддавати, не отримуючи нічого натомість, зрозумієте, що ваш вклад не цінують і просто здастеся.

Ваші відносини перетворилися на вантаж

Вступаючи у відносини усі ми хочемо стати щасливішими. Хороші відносини повинні сприяти вашому зростанню і в інших сферах життя. Якщо ж ваші відносини забирають у вас більше енергії, ніж дарують, погане переважує все хороше, і самі відносини починають здаватися вантажем, а не даром з небес — вам є про що задуматися. Коли вам починає здаватися, що ваші стосунки більше не дарують вам щастя і самі по собі просто не складаються, значить настав час їх закінчити.

Постійні скарги

Якщо, проводячи час з друзями або родиною ви те і робите, що скаржитеся на свого партнера, значить настав час переглянути свої відносини. Немає нічого страшного в тому, щоб трохи скаржитись на свої відносини, але якщо ж ви більше не про що не можете говорити, тоді це тривожна ознака. Нікому не подобається, коли від співрозмовника виходить один негатив, але ваші відносини приносять вам стільки стресу, що ви нічого не можете з собою вдіяти і буквально вибухаєте.

Ви починаєте фантазувати. Причому дуже часто

Мова не йде про якісь ваші мрії або фантазії, які з'являються у вас, коли вам нудно. Турбуватися потрібно в тому випадку, коли ви починаєте уявляти, що ви вільні або у вас виникає бажання подорожувати і веселитися без свого партнера. Наприклад, ви знайомитеся з новою людиною, знаходите її симпатичною і вам хочеться бути з цією людиною, а не зі своїм партнером. У цьому випадку, це вже далеко не безневинне захоплення і вам дійсно вже більше не хочеться бути разом. Або ж подумки ви вже багато разів розлучалися зі своїм партнером і на підсвідомому рівні більше не відчуваєте себе у стосунках, але в той же час свідомо боїтеся це визнати. Немає нічого страшного в тому, щоб час від часу фантазувати про когось іншого. Якщо ж ви помічаєте, що ваші фантазії переросли у щось постійне, свого роду спосіб заповнити порожнечу і заповнити брак почуттів, значить настала пора діяти і зважитися на серйозну розмову зі своїм партнером.

Джерело