9 фраз, що сигналізують, що дівчина збирається вас використовувати

Дівчата, що живуть за чужий рахунок, не змінюються.

Зазвичай після спілкування з ними замість окриленого стану і наснаги відчувається втома. Але при цьому чоловікам подобається виконувати їхні побажання, адже такі дівчата дають їм відчути себе сильними і важливими. Однак так буде тривати тільки до тих пір, поки їм щось від нього потрібно. Зрозуміти, що перед вами саме така жінка можна за наступними фразами.

"Не знаю, чи зможу я тебе пробачити!»

Цією фразою дівчина маніпулює чоловіком, впливаючи на його почуття провини і дуже товсто натякаючи, що прощення доведеться заслуговувати подарунком. І не якимись трояндами і походом в ресторан, а чим-небудь більш істотним, інформує Ukr.Media.

"Підвези мене"

Чоловік перетворився на особистого водія і летить через все місто, щоб відвезли її в салон краси або в кафе з подружкою? Звичайно, немає нічого поганого в тому, щоб підкинути на автомобілі свою даму серця. Але ось чи вважає вона себе такою або просто використовує залицяльника у своїх цілях? Перевірити це просто: як тільки автомобіль відправляється на ремонт і чоловік на якийсь час залишається без коліс, спілкування різко переривається.

"Мені потрібно…"

Її повідомлення і дзвінки починаються саме з цієї фрази. Вона не соромиться дзвонити або писати чоловікові першою, може швидко поцікавитися про справи і тут же перейти до прохання. Вона буде говорити багато і на підвищених тонах, наполягаючи, що справа не терпить зволікань. При цьому на плани і можливості самого чоловіка їй наплювати — вона навіть не поцікавиться ними.

Чоловікові завжди хочеться допомогти слабкій жінці більш вмілі маніпуляторші не стануть просити в лоб. Вони будуть натякати побіжно і провокувати на жалість. Поки вона обхідними шляхами розповідає про свою біду, у хлопців вже подумки народжується план, як же допомогти нещасній жінці, — адже відчувати себе рятівником завжди приємно.

"Я забула"

Ще одним підтвердженням у використанні молодої людини, є те, що вона постійно забуває: передзвонити, відповісти на повідомлення, «забронювати» для нього вечір. Погана пам'ять і забитий графік? Можливо. Але якщо вона ніколи не згадує про чоловіка першою і просто так, без «завдання» для нього, це поганий знак.

"Чому я повинна тобі допомагати?"

За цим зазвичай слідує "ти ж чоловік, ти і вирішуй". Якщо жінка перекладає всі тяготи і їх рішення на чоловічі плечі, виправдовуючи свій егоїзм гендерною приналежністю, ні про які почуття не може бути й мови — суто матеріальний розрахунок. Любляча жінка не залишить свого чоловіка розгрібати проблеми поодинці.

"Нам не потрібні друзі"

Дівчина, яка використовує хлопців заради вигоди, не стане його знайомити зі своїми друзями. Рідні тим більше будуть під табу, адже у неї немає серйозних планів на чоловіка. Не піде вона на зустріч і з його приятелями: зайві знайомства їй не потрібні, адже проникливий друг, не скутий рожевими окулярами закоханості, може розкрити її справжні мотиви.

"Ти мене зовсім не любиш, я думаю, нам потрібно розлучитися"

Якщо ця фраза була вимовлена не після серйозного проступку чоловіка, швидше за все, це спроба маніпуляції з метою досягти бажаного. Особливо якщо супроводжується драматичною паузою і скривдженим виразом обличчя.

"Ми що, нищеброди?"

Жінка нещадно критикує будь-яку пропозицію дозвілля, що не вимагає фінансових вливань. Погуляти по пляжу або по лісі, влаштувати пікнік на природі, покататися на велосипедах — все це в її очах «нищебродство», але ж «ти не такий, правда?». Якщо у якусь мить у її кавалера настануть фінансові проблеми, вона тут же піде.

"У мене все дуже погано"

Вона постійно скаржиться на життя. Вона не задоволена. У неї повно проблем і вона не знає, що з ними робити. Вона завжди втомлена, навіть з ранку. Навколишні її ображають. Чоловікові завжди захочеться допомогти слабкій жінці, адже так він відчує себе сильним.

Втім, деякі чоловіки не проти такої моделі відносин: вони знають, що жінка з ними тільки заради грошей і не відчувають необхідності в емоційному зв'язку.

Джерело