8 причин, чому красиві дівчата часто самотні

Ми всі зустрічали дуже красиву дівчину, яка чомусь не могла знайти собі хлопця.

Дивно, чи не правда? Адже чоловіки — створіння візуальні, і їм подобаються красиві жінки. Причому йдеться не стільки про дурних і красивих — з цими все ясно, скільки про розумних і красивих. Ось у чому можуть бути причини:

Для неї друзі завжди на першому місці

Красивим дівчатам не так вже потрібний чоловік, тому що вони постійно оточені хлопцями, які хочуть провести з ними час. Вони не страждають від браку уваги, так що й не кидаються на першого-ліпшого. Вони віддані своїм друзям, і чоловікові в їх житті доведеться терпляче чекати своєї черги, інформує Ukr.Media.

Вони не відчайдушні

Знову ж таки, з-за надлишку чоловічої уваги красиві дівчата можуть бути виборними. Вони не зневірилися знайти чоловіка, у них достатньо варіантів. Бо вони не проти побути на самоті в очікуванні правильного чоловіка.

Знайти чоловіка для них — не пріоритет

Красиві дівчата чекають свою половинку, і навіть коли зустрічають підходящого, уважно до нього придивляються, тому що хочуть, щоб йому подобалася не тільки її зовнішність, але і внутрішній світ.

Вони дикі в серце

Часто красиві дівчата залишаються самі, тому що люблять свободу і не хочуть йти на компроміс. Їх складно приручити, їм подобається все невідоме, а не рутина. Відносини не цікавлять таких дівчат, тому що вони хочуть робити те, що хочуть.

Вони не погоджуються на менше

Навіть якщо красива дівчина без розуму від хлопця, вона не залишиться з ним, поки він не буде звертатися з нею гідно. Вона знає, що завжди зможе знайти йому заміну, так що якщо чоловік в її житті не гідний її, тоді вона швидко вкаже йому на двері.

Суспільство їм не указ

Вони не вірять, що знайти чоловіка і завести сім'ю — головне призначення жінки. У них ще досить планів крім особистого життя. У них свої правила і уявлення про життя.

Чоловіки бояться

Чоловіки помічають впевнених дівчат і бояться їх. Навіть якщо вони обмінюються номерами телефонів, він думає, що вона видалить його відразу ж. Він навіть не впевнений, що гідний її. Це мучить його его, тому він буде уникати ситуацій, щоб не відчувати себе ураженим.

«Вона вже зайнята»

Ймовірно, це перша думка, яка виникає в голові у чоловіка, коли він бачить красиву дівчину. Навіть якщо вона одна або в компанії подруг, чоловік все одно вирішить, що у нього немає шансів. Чому? Тому що вона ще і впевнена в собі і не відчайдушна, бо не дивиться по сторонах у пошуках гідного для себе холостяка. Вона щаслива одна!

Джерело