3 помилки, які не можна робити, якщо чоловік змінив

Не звинувачуйте жінку, з якою він вам зрадив.

Реакцією на зраду в будь-якій сфері життя має бути повне виключення людини з нашого життя, але коли справа стосується любові, нашому серцю важко викреслити людину, яка зрадила, зі зрозумілих причин, інформує Ukr.Media.

Така практика неправильна та абсолютно шкідлива — її потрібно міняти. Ви в жодному разі не повинні вигадувати причини або виправдовуватися перед собою, щоб відчути себе краще через те, що сталося, тому що в цьому випадку ви тільки завдаєте собі болю.

Серед усього, що роблять жінки, коли їм зраджують чоловіки, ми виділимо три найпоширеніші помилки, щоб допомогти вам уникнути їх, якщо, не дай Боже, чоловік колись зрадить вас.

Помилка 1: Починати розслідувати зраду

Будучи м'якосерцевою та люблячою особистістю, ви починаєте проводити розслідування зради, про яку дізналися. Крім того, що ви сердитесь і розбиваєте серце, ваша внутрішня любляча людина, яка все ще сумнівається в цій новині, хоче переконатися в цьому, тільки побачивши її на власні очі. Не робіть цього, не варто занадто глибоко вникати в суть зради, як тільки ви переконаєтеся, що вона правдива і дійсно має місце бути.

Якщо ви ходитимете і допитуватиметеся в оточуючих, це ні до чого хорошого не приведе і тільки погіршить ваше самопочуття. Як тільки ви дізнаєтеся, що вас зрадили, йдіть від нього і збирайте речі, немає сенсу робити щось ще, крім того, що ви можете зганяти на ньому свій гнів або висловити свої почуття якимось іншим способом.

Спаліть всі мости і рухайтеся далі, оскільки це буде тут наймудрішим рішенням, а не тому, що так ви виглядатимете гідно. Безумовно, ваша людська гідність полягає в тому, щоб не приймати нічого меншого, ніж ви заслуговуєте, але в питаннях любові і життя іноді здається, що краще прислухатися до свого серця.

Але в такій ситуації, коли ви знаєте, що переваги не залишилося, не соромтеся пройти повз нього. Не давайте йому часу на виправдання, тому що зрадники зраджують і немає правильного способу пояснити їхні дії.

Помилка 2: Звинувачувати жінку, з якою він вам зрадив

Жінка, яка зуміла увести чужого чоловіка, напевно не надто мила, і ви тільки дарма витратите час і сили, якщо продовжуватимете звинувачувати її в тому, що трапилося, тому що ви довіряли не їй. Це був чоловік, якого ви любили і який був зобов'язаний зберігати вірність і відданість, але він пішов не тим шляхом, тому звинувачувати в його вчинках більше нікого принаймні вам.

Зраджуючий чоловік зраджує, і ніякі інші фактори не можуть бути виправданням його вчинків, тому що якби він був досить вірний, він би ніколи навіть не подумав про те, щоб бути з іншою жінкою.

Жодна жінка не заманює чоловіка в пастку. Обидві людини беруть участь у цьому добровільно, так що все сталося тому, що він цього хотів, не думаючи про вас жодного разу. Було б жорстоко дивитися крізь пальці на його помилки та звинувачувати жінку в тому, що вона спокусила вашого чоловіка.

Більше того, вона не краща за вас. Не зациклюйтесь на цій думці. Він зрадив вам не тому, що вона краща. Він зрадив вам лише тому, що досить поверховий, щоб розбити кохання однієї жінки заради пожадливості іншої. Чесність і будь-які світлі почуття землі нічого для нього не означають, тому що він грав вами, а це не властивість щирого чоловіка.

Помилка 3: Намагатись утримати його, змінюючи себе

Ваші думки кружлятимуть навколо вашої нездатності утримати його поряд, хоча насправді це не так. Якщо у відносинах наступають важкі часи, їх потрібно вирішувати разом, а не бути боягузом і тікати туди, де немає проблем до певного часу.

Коли доросла людина шукає собі притулок в іншому світі, коли не може впоратися з власними проблемами, це говорить про її незрілість. Саме його неспроможність призвела до того, що він вам зрадив. Не намагайтеся працювати над собою, щоб повернути його. Ви вище цього, і ваша самооцінка не повинна дозволити простити комусь такий серйозний проступок, як цей, незалежно від того, наскільки сильно ви його любите.

Живіть далі, забувши про нього, замість того, щоб все глибше зариватися в яму, якій немає кінця. Факти прості: він зрадив вам, тому що він зрадник, і це не має нічого спільного з тим, що ви зробили.

Не робіть ці три помилки, якщо ваш обранець вам зрадив, тому що так вам буде важче пережити його зраду. Скажіть собі, що ви заслуговуєте на краще, ніж він, і ніколи не оглядайтеся назад.

Джерело